• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » سازمان سنجش : مراقب برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌ انتخاب رشته باشید
  کد خبر : 1834293

  سازمان سنجش : مراقب برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌ انتخاب رشته باشید

  سازمان سنجش : مراقب برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌ انتخاب رشته باشید Reviewed by Aryan on Aug 6Rating:   مشاور عالی سازمان سنجش نسبت به برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری 92 هشدار داد.   توکلی ، با اشاره به برخی سوء‌استفاده‌ها در زمینه توزیع دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته کنکور 92،…

  سازمان سنجش : مراقب برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌ انتخاب رشته باشید Reviewed by Aryan on Aug 6Rating:

   

  سازمان سنجش

  مشاور عالی سازمان سنجش نسبت به برخی سوء‌استفاده‌ها از توزیع دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری 92 هشدار داد.

   

  توکلی ، با اشاره به برخی سوء‌استفاده‌ها در زمینه توزیع دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته کنکور 92، تاکید کرد: بر اساس مقررات شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای توزیع هر یک از سه دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی فقط مبلغ 1000 تومان از داوطلبان به عنوان کارمزد توزیع توسط مسئول باجه پستی توزیع کننده دفترچه دریافت می‌شود.

   

  وی افزود: بنابراین داوطلبان به هیچ عنوان نباید وجهی بابت دفترچه پرداخت کنند و فقط باید با پرداخت 1000 تومان بابت هزینه توزیع دفترچه راهنما به مسئول باجه پستی ذیربط نسبت به دریافت رسید اقدام کنند.وی با بیان اینکه تاکنون 896 هزار و 342 داوطلب نسبت به مشاهده و دریافت کارنامه نتیجه آزمون خود از سایت سازمان سنجش اقدام کرده‌اند، اظهارکرد: به عبارت دیگر 97 درصد حاضرین در جلسه آزمون نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کرده‌اند که این آمار بسیار خوبی است.

   

  توکلی ادامه داد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی هر یک از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی،‌ علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجه کنکور به طور جداگانه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار داده شده است.

   

  وی با اشاره به توزیع دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی از ساعت 9 صبح فردا چهارشنبه از طریق باجه‌های پستی سراسر کشور، گفت: دفترچه راهنمای رشته‌های تحصیلی چاپ شده شامل سه دفترچه است که دفترچه هر یک از گروه‌های آزمایشی با یک رنگ مشخص شده است.

   

  مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: دفترچه انتخاب رشته تحصیلی گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و گروه‌ هنر و زبان‌های خارجی به رنگ مشکی، دفترچه انتخاب رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی علوم تجربی و گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی به رنگ آبی و دفترچه گروه آزمایشی علوم انسانی و هنر و زبانهای خاجی به رنگ سبز چاپ شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.