• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » کسر امتیاز از استقلال، سایپا و ملوان به دلیل توهین به داور
  کد خبر : 1834197

  هافبک استقلال تشویق شد

  کسر امتیاز از استقلال، سایپا و ملوان به دلیل توهین به داور

  رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه در دو سال گذشته تنها تیم‌ها جریمه نقدی می‌شدند، گفت: پس از محرز شدن این مسئله که جریمه‌های نقدی کارساز نیست، طبق آئین‌نامه تصمیم به کسر امتیاز از تیم‌هایی گرفتیم که تماشاگرانشان به داور، تیم مقابل و یا افراد دیگر فحاشی می‌کنند.

  کسر امتیاز از استقلال، سایپا و ملوان به دلیل توهین به داورReviewed by Aryan on Aug 5Rating:

  فدراسیون فوتبال

  اسماعیل حسن‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص جریمه تیم‌های لیگ برتری به خاطر فحاشی تماشاگران آنها گفت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم‌های استقلال، سایپا و ملوان بندرانزلی را به خاطر تخلف تماشاگران منتسب به آنها با کسر یک امتیاز جریمه کرد.

  وی دلیل کسر یک امتیاز از تیم‌های استقلال، سایپا و ملوان بندرانزلی را اینگونه عنوان کرد: دو سال بود که تنها با جریمه نقدی تیم‌ها را تنبیه می‌کردیم و در هفته نخست هم تیم‌هایی که تماشاگران منتسب به آنها فحاشی می‌کردند، با جریمه نقدی جریمه کردیم اما در نهایت تصمیم گرفتیم طبق آئین‌نامه جرایم سختگیرانه‌تری را علیه تیم‌های مختلف اعمال کنیم.

  رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه آئین‌نامه به ما اجازه می‌دهد که از تیم‌های متخلف امتیاز کسر کنیم، اضافه کرد: برای من بسیار جالب است آقای صادق درودگر اگر چه از تیمش یک امتیاز کسر شده است اما باز هم از تصمیم ما حمایت کردند و امیدوار بودند این برخورد ما برای همه تیم‌های متخلف صورت گیرد که قطعا اینگونه هم خواهد بود.

  حسن‌زاده همچنین خاطرنشان کرد: وقتی ناظر بازی سایپا با راه‌آهن در گزارش خود می‌نویسد تماشاگران منتسب به تیم سایپا اگرچه تعدادشان کم بود اما بارها به داور فحاشی کردند. مهم تعداد تماشاگران نیست، یعنی 70 هزار تماشاگر که نباید فحاشی کنند زیرا اگر 50 نفر هم در ورزشگاه بودند و همگی به داور فحاشی کنند، باید با آنها برخورد شود.

  وی با بیان اینکه اگر برخورد با متخلفان بوسیله کسر امتیاز تصمیم درستی است، همه از آن حمایت کنند، یادآور شد: قطعا هیچ فشار و یا موضوع دیگری باعث نمی‌شود امتیازهای کسر شده، بازگردانده شود. همچنین این محکومیت برای همه تیم‌های متخلف، بدون توجه به رنگ لباس و یا جایگاه‌شان‌ اعمال می‌شود.

  رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال همچنین گفت: ما قصد داریم در کنار جریمه، تشویق را هم در نظر بگیریم. بر این اساس آندرانیک تیموریان به خاطر مصاحبه بعد از دیدار با سپاهان و حمایت از داور، تشویق شد و قرار است 3 میلیون تومان به حساب شخصی او به عنوان تشویق پرداخت شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.