• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » محمود واعظی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی شد
  کد خبر : 1834081

  محمود واعظی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی شد

  محمود واعظی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی شدReviewed by Aryan♥ on Aug 4Rating: حسن روحانی رئیس جمهور، محمود واعظی را به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کابینه یازدهم به مجلس معرفی کرد.    حسن روحانی امروز محمود واعظی را که تا پیش از این معاون پژوهش های سیاست خارجی مرکز تحقیقات…

  محمود واعظی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی شدReviewed by Aryan♥ on Aug 4Rating:
  حسن روحانی رئیس جمهور، محمود واعظی را به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کابینه یازدهم به مجلس معرفی کرد.
   

   حسن روحانی امروز محمود واعظی را که تا پیش از این معاون پژوهش های سیاست خارجی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده را برای تصدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم به مجلس معرفی کرد.

  محمود واعظی متولد 1331 و دارای دکترای روابط بین‌الملل و فوق‎لیسانس مهندسی الکترونیک است که از مشاوران حسن روحاني در دوره رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری بود.

  مدیرعاملی شرکت مخابرات ایران از سال 1358 تا 1365، مشاور وزیر امور خارجه از سال 1365 تا 1366، مشاور وزیر و رئیس ستاد روابط اقتصادی خارجی از سال 1366 تا 1368، معاون سیاسی اروپا و آمریکا وزارت امور خارجه از سال 1368 تا 1376، معاون اقتصادی وزارت امور خارجه از سال 1376 تا 1378، معاون پژوهش‌‌های سیاست خارجی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام از سال 1378 تاکنون و استاد دانشگاه علامه طباطبایی در مقطع کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل از جمله سوابق علمی اجرایی وی است.

  دکتر واعظی دارای بیش از 9 کتاب تالیف شده در زمینه سیاست خارجی است که از جمله آن می توان به کتاب ژئوپلتیک بحران در آسیای مرکزی و قفقاز، میانجی‌گری در نظریه  و عمل، بحران‌های سیاسی و جنبش‌های اجتماعی در خاورمیانه، ایران در سیاست خارجی فرانسه، افغانستان:یک دهه پس از سقوط طالبان و بحران‌های بین‌المللی: تحلیل نظری و مطالعه موردی اشاره کرد.

  منبع: خبرنگار مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.