• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » رویانیان: تبلیغ چی‌توز و گربه را کردند اما زیرآب پرسپولیس را زدند
  کد خبر : 1834080

  رویانیان: تبلیغ چی‌توز و گربه را کردند اما زیرآب پرسپولیس را زدند

  رویانیان: تبلیغ چی‌توز و گربه را کردند اما زیرآب پرسپولیس را زدندReviewed by Aryan on Aug 4Rating: پس از بررسی پرداخت‌های سازمان لیگ و فدارسیون فوتبال در خصوص حق پخش تلویزیونی و بلیت فروشی به باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همه می‌دانند که تنها بازی‌های استقلال و پرسپولیس پخش زنده می‌شود اما ای هواداران پرسپولیس می‌خواهم حرف…

  رویانیان: تبلیغ چی‌توز و گربه را کردند اما زیرآب پرسپولیس را زدندReviewed by Aryan on Aug 4Rating:

  چی توز

  پس از بررسی پرداخت‌های سازمان لیگ و فدارسیون فوتبال در خصوص حق پخش تلویزیونی و بلیت فروشی به باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همه می‌دانند که تنها بازی‌های استقلال و پرسپولیس پخش زنده می‌شود اما ای هواداران پرسپولیس می‌خواهم حرف های من را بشنوید، بابت یک فصل تنها یک میلیارد و 200 میلیون تومان بابت حق پخش تلویزیونی و تبلیغ‌ها به من دادند. سهم ما از این درآمدها سه درصد است. در کدام بازی ها ورزشگاه آزادی این طور پر می‌شود و تبلیغات می‌کند، اما فقط یک میلیارد و 200 میلیون تومان به من دادند و می‌گویند صدایم در نیاید.

  وی افزود:پس بقیه پول ها کجا می‌رود؟ چه منطقی در پرداخت‌ این پول ها به باشگاه ها وجود دارد؟ من حرف زیاد دارم، ما مگر چند باشگاه در لیگ برتر داریم که از 40 میلیارد، یک میلیارد و 200 میلیون به من دادند. تمام بازی‌های زنده در ورزشگاه آزادی که به اجاره ما در می‌آید تا مسابقه برگزار ‌شود ما میهمان آن هستیم. پس چرا درآمدها را به ما نمی‌دهند؟

  مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: حدود 6 ماه در نوبت بازرگانی صدا و سیما بودم و درخواست یک تبلیغ بازرگانی را داشتم که 90 میلیارد تومان برای آقایان سود داشت، 6 ماه در صف ماندم اما چی‌توز، بستنی، گربه و همه چیز را تبلیغ کردند اما نوبت به ما و باشگاه پرعظمتی به نام پرسپولیس رسید زیرآب ما را زدند.

  رویانیان ادامه داد: آقایان اینقدر به ما نه گفتند تا رفتم یک تلویزیون ماهواره‌ای زدم و رفتند از من شکایت کردند. سوال من اینجاست آقای ضرغامی شما که در تبلیغ های خودتان به من بعد از 6 ماه هیچ جوابی نمی‌دهید و حالا هم ناراحت می‌شوید من این کار را کردم.من چطور باید برای باشگاه درآمدزایی کنم؟ وقتی که هیچ چیز دستم نیست واقعا برای من جای سوال است.

  وی تاکید کرد: از حق پخش تبلیغات دور زمین هم به نظر شما چه چیزی به باشگاه می‌دهند؟ این پول ها برای ما و استقلال است که در آزادی بازی می‌کنیم اما بابت پارسال فقط 600 میلیون به من دادند و بابت کل حق پخش تلویزیونی و همه چیز یک میلیارد و 200 میلیون تومان دادند. کجای دنیا این طور است. برای پول بلیت فروشی هم فقط 300 الی 500 میلیون به من دادند اما می‌روند با پول ما 535 میلیون دستگاه‌های الکترونیکی بلیت فروشی می‌آورند.

  وی افزود: این پول ماست و نباید به سی میلیون بی احترامی کنیم. من بیکار نیستم هر روز بخواهم مصاحبه کنم و عشق این کار را هم ندارم، اما اگر من سکوت کنم هواداران این واقعیت‌ها را نمی‌دانند، من هیچ کاری به استقلال ندارم شاید آنها دوست ندارند از خودشان دفاع کنند اما اجازه نمی‌دهم تا روزی که هستم حق پرسپولیس از بین برود. به همین دلیل جلساتی با کفاشیان و فوتبالی‌ها داشتم تاحق خودمان را زنده کنیم و بگوییم وقتی استقلال و پرسپولیس پخش زنده دارند تبلیغات دور زمین بیشترین تبلیغ را در بازی‌های این دو تیم دارد پس چرا حق ما را نمی‌دهند؟ کی می‌خواهید به خواسته‌های فیفا و ای اف سی جامعه عمل بپوشانیم؟

  مدیرعامل پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد:من امیدوارم که واقعا فکری به حال این کار شود چون من هم باید جواب مردم را بدهم. همانطور که در رسانه‌ها یک تیم را به چالش می‌کشانند باید این را هم بدانند که این پولها کجا می‌رود برای چه هزینه می‌شود. یک میلیارد و 200 میلیون تومان به من دادند که فقط پول یک بازیکن است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.