• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , بین الملل » امیدی به کمکهای نظامی غرب نداریم
  کد خبر : 1833771

  امیدی به کمکهای نظامی غرب نداریم

  امیدی به کمکهای نظامی غرب نداریمReviewed by Aryan♥ on Aug 1Rating: فرمانده گروه موسوم به ارتش آزاد ضمن اعتراف به پیشرویهای ارتش سوریه، از ناامیدی گروه های مخالف دولت نسبت به دریافت کمکهای نظامی غرب خبر داد. به نقل از روزنامه القدس العربی، سلیم ادریس فرمانده گروه موسوم به ارتش آزاد سوریه گفت: امید خود…

  امیدی به کمکهای نظامی غرب نداریمReviewed by Aryan♥ on Aug 1Rating:
  فرمانده گروه موسوم به ارتش آزاد ضمن اعتراف به پیشرویهای ارتش سوریه، از ناامیدی گروه های مخالف دولت نسبت به دریافت کمکهای نظامی غرب خبر داد.

  به نقل از روزنامه القدس العربی، سلیم ادریس فرمانده گروه موسوم به ارتش آزاد سوریه گفت: امید خود را نسبت به کمکهای نظامی کشورهای غربی از دست داده ایم.

  وی در خصوص توضیحات اخیر واشنگتن و اتحادیه اروپا و فرانسه که تاکید کردند به گروه مخالفان دولت سوریه سلاح ارسال خواهند کرد، گفت: موضع غرب را درک نمی کنیم.

  فرمانده گروه ارتش آزاد ادامه داد: کشورهای غربی و آمریکا در آغاز به ما وعده دادند که ممنوعیت ارسال سلاح به سوریه را لغو خواهند کرد، اما پس از مدتی از تصمیم خود منصرف شدند. 

  ادریس ضمن اذعان به پیشروی ارتش سوریه در برخی مناطق، مدعی شد: پیروزیهای ارتش سوریه به دلیل مداخله برخی از گروههای خارجی در این کشور بوده و کمکهای نظامی اتحادیه اروپا و آمریکا تا کنون به دست مخالفان سوری نرسیده است.

  خاطر نشان می شود کشورهای غربی و آمریکا زمانی که به این نتیجه رسیدند که سیاستهایشان درباره تجهیز تسلیحاتی مخالفان به شکست منتهی شده است، در قبال این مسئله (تجهیز تسلیحاتی) سیاست دو گانه ای را در پیش گرفته اند.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.