• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » هوای تهران پس از یک هفته در شرایط سالم قرار گرفت
  کد خبر : 1833754

  هوای تهران پس از یک هفته در شرایط سالم قرار گرفت

  هوای تهران پس از یک هفته در شرایط سالم قرار گرفتReviewed by Aryan♥ on Aug 1Rating: مدیرعال شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: هوای تهران با قرار گرفتن شاخص ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون روی عدد 95 در شرایط سالم قرار گرفت. یوسف رشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان این…

  هوای تهران پس از یک هفته در شرایط سالم قرار گرفتReviewed by Aryan♥ on Aug 1Rating:
  مدیرعال شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: هوای تهران با قرار گرفتن شاخص ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون روی عدد 95 در شرایط سالم قرار گرفت.

  یوسف رشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان این مطلب افزود: توسط اطلاعات رسیده از ایستگاههای سنجش آلودگی هوای شهر تهران از میزان غلظت آلاینده های ذرات معلق کمتر از 10 میکرون و ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون نسبت به روز گذشته در همین ساعت کاسته شده و بر میزان غلظت آلاینده های منواکسید کربن و اوزن افزوده شده است.

  وی با بیان اینکه امروز در میزان غلظت آلاینده بی اکسید گوگرد تغییری مشاهده نمی شود اظهار داشت: به این ترتیب میانگین غلظت تمام آلاینده های به غیر از ایستگاههای دروس شهردار منطقه 4 امام خمینی پارک رازی و فرمانداری شهر ری به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون در سایر ایستگاهها در حد مجاز بوده و شاخص کیفیت هوا در شرایط سالم است.

  به گفته مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گزارش هواشناسی حاکی از آسمانی صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد و در نواحی مرتفع افزایش ابر و بارش پراکنده است به این ترتیب انتظار می رود شاخص کیفیت هوا به غیر از مناطق پرتردد و شلوغ در سایر نقاط شهر در شرایط سالم باقی بماند.

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.