• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » تقدیر هیات دولت و رحیمی از احمدی نژاد
  کد خبر : 1833748

  تقدیر هیات دولت و رحیمی از احمدی نژاد

  تقدیر هیات دولت و رحیمی از احمدی نژادReviewed by Aryan♥ on Aug 1Rating: رييس‌جمهور با بیان اینکه دولت از روز اول هيچ مأموريتي جز زمينه‌سازي براي حاکميت امام عصر(عج) نداشت گفت:دولت‌هاي نهم و دهم راه جديدي را مبني بر انديشه انتظار، عشق به امام عصر(عج) باز کردند که در اين مضامين در سطح جهان براي…

  تقدیر هیات دولت و رحیمی از احمدی نژادReviewed by Aryan♥ on Aug 1Rating:
  رييس‌جمهور با بیان اینکه دولت از روز اول هيچ مأموريتي جز زمينه‌سازي براي حاکميت امام عصر(عج) نداشت گفت:دولت‌هاي نهم و دهم راه جديدي را مبني بر انديشه انتظار، عشق به امام عصر(عج) باز کردند که در اين مضامين در سطح جهان براي نخستين بار مطرح شد.

    محمود احمدي‌نژاد در آخرين جلسه هيأت دولت دهم که در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) و در استانداري خراسان رضوي برگزار شد، با تسليت ايام سوگواري شهادت اميرالمؤمنين(ع) و با اشاره به همزماني جلسه پاياني هيأت دولت با ايام شب قدر، اظهار داشت: شروع کار دولت از مشهد مقدس بود و اکنون نيز آخرين جلسه آن در اين شهر مقدس برگزار مي‌شود.

  رييس‌جمهور افزود: سعادت انسان‌ها تنها در سايه حاکميت انسان کامل و امام معصوم محقق مي‌شود و زندگي سعادتمند در گرو حرکت در اين راه است. هرکس عدالت‌خواه و کمال‌جو است راهي جز تلاش براي برپايي حکومت جهاني و زمينه‌سازي براي حاکميت امام معصوم ندارد؛ بالاترين انحراف هم معطوف کردن ذهن، قلب و انديشه انسان‌ها به غير از اين راه است.

  احمدي‌نژاد با اشاره به شعارهاي دولت نهم و دهم بيان کرد: شعارهاي دولت نهم و دهم مبني بر عدالت، مهرورزي، خدمت، زنده کردن شعارهاي انقلاب و راه امام و ولايت از اعتقاد به امام عصر(عج) سرچشمه گرفته است.

  رييس‌جمهور ادامه داد: دولت‌هاي نهم و دهم راه جديدي را مبني بر انديشه انتظار، عشق به امام عصر(عج)، باز کردند که در اين مضامين در سطح جهان براي نخستين بار مطرح شد.

  احمدي‌نژاد همچنين با اشاره به سخنان برخي افراد مبني بر پايان يافتن فعاليت دولت دهم اظهار داشت: کار تمام نشده است، زيرا مأموريت انسان ازلي و ابدي است؛ تا زنده هستيم در اصول خود پايبنديم.

  رييس‌جمهور با تشکر از اعضاي هيأت دولت براي فعاليت و خدمت در دوران هشت سال گذشته گفت: پاکي، کار براي خدا، صداقت، کار براي حکومت جهاني، پافشاري بر ارزش‌ها، خدمتگزاري به مردم، ساده‌زيستي و عدم ورود فعاليت‌هاي اقتصادي به نفع خود، عهد ميان اعضاي دولت بود که قريب به اتفاق آنها به عهد خود وفادار بودند.

  احمدي‌نژاد سخن خود را با دو بيتي با مضمون ذيل به پايان رساند.

  عمري ز غم تو مردم و زنده شدم / بر هر چه که بي تو بود بازنده شدم

  زان روز که مهر تو به جانم زده شد / با عشق تو من دولت پاينده شدم

  گفتني است در پايان جلسه هيأت دولت نماهنگي از خدمات هشت ساله دکتر احمدي‌نژاد و ارتباط صميمي رييس‌جمهور با مردم پخش شد.

   
  تشريح مصوبات آخرين جلسه هيأت دولت دهم از سوي رييس‌جمهور
   
  محمود احمدي‌نژاد در پايان آخرين جلسه هيأت دولت دهم در استان خراسان رضوي اظهار داشت: در اين جلسه قرار شد، مطالعه منطقه آزاد ويژه اقتصادي در شمال شرق کشور واقع در منطقه سرخس انجام شود و لايحه آن به مجلس شوراي اسلامي فرستاده شود.

  رييس‌جمهور در مورد اختصاص بودجه زيارت به استان خراسان رضوي، بيان کرد: اين از مصوبات هيأت دولت بوده، اما برخي خارج از دولت تصميماتي را اتخاذ و اجرا مي‌کنند. اما مصوبه دولت سر جاي خود است و هر چه درآمد حاصل شود، آن را اختصاص مي‌دهيم.

  احمدي‌نژاد در خصوص حضور وزارت راه و شهرسازي طرح‌هايي که در اطراف حرم مطهر در حال اجراست، تصريح کرد: وزارت راه و شهرسازي با شرکتي که اين طرح‌ها را انجام مي‌دهد شريک است و قرار شد که سهم اين وزارتخانه واگذار شود، اما نظر مسئولين دولتي اين بود که اگر وزارت راه و شهرسازي از اين طرح خارج شود، کار با مشکل مواجه مي‌شود، بنابراين با مصوبه امروز دولت واگذاري اين سهم به تعويق مي‌افتد تا اين وزارتخانه بتواند وظيفه خود را انجام دهد.

   
  تقدير هيات دولت دهم از رييس‌جمهور
   
  همچنین محمدرضا رحيمي معاون اول رييس‌جمهور يک لوح تقدير و يک جلد کلام‌الله مجيد را به نمايندگي از اعضاي هيأت دولت، براي قدرداني از تلاش‌هاي شبانه‌روزي و خدمات ارزشمند رييس‌جمهور در هشت سال به احمدي‌نژاد اهداء کرد.

  در اين جلسه برخي از اعضاء هيأت دولت متن‌هايي را براي تقدير از خدمات جهادگونه دکتر احمدي‌نژاد قرائت کردند.

   
  رونمايي از اسناد توسعه اشتغال و سرمايه‌گذاري ملي و استان‌ها
   
  گفتنی است در این جلسه اسناد توسعه اشتغال و سرمايه‌گذاري ملي و استان‌ها رونمايي شد.
   
  در اين اسناد براي هر استان سند اشتغال تهيه شده که هرگونه فعاليتي در اين زمينه براساس آن انجام مي‌شود.

  در پايان آخرين جلسه هيأت دولت رييس‌جمهور و اعضاء هيأت دولت دهم، عکس يادگاري گرفتند.

   

  منبع: خبرگزاری مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.