• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » شروع مصرف مواد مخدر قبل از کنکور برای شب‌بیداری !
  کد خبر : 1833563

  شروع مصرف مواد مخدر قبل از کنکور برای شب‌بیداری !

  شروع مصرف مواد مخدر قبل از کنکور برای شب‌بیداری !Reviewed by Aryan on Jul 31Rating: از برنامه های وزارت بهداشت ورود به بحث پیشگیری از اعتیاد در میان دانشجویان است. وی افزود:در برخی دانشجویان مصرف ریتالین مشاهده می شود که این موضوع می تواند مقدمه ای برای مصرف شیشه باشد. دانشجویان پس از ورود به…

  شروع مصرف مواد مخدر قبل از کنکور برای شب‌بیداری !Reviewed by Aryan on Jul 31Rating:

  شب بیداری

  از برنامه های وزارت بهداشت ورود به بحث پیشگیری از اعتیاد در میان دانشجویان است.

  وی افزود:در برخی دانشجویان مصرف ریتالین مشاهده می شود که این موضوع می تواند مقدمه ای برای مصرف شیشه باشد. دانشجویان پس از ورود به دانشگاه و در اولین امتحاناتشان، برای آنکه بتوانند شب ها بیدار بمانند و انرژی بیشتری برای درس خواندن داشته باشند، ممکن است از سوی برخی به مصرف ریتالین تشویق شوند.

  رییس اداره پیشگیری، درمان و کاهش آسیب اعتیاد وزارت بهداشت گفت: عوارضی مانند مشکلات سیستم عصبی و نورولوژیک، کاهش عملکرد یادگیری، تنبلی مغز، تمرکز کمتر از زمان پیش از مصرف ریتالین، مشکل یادآوری تا دوره قابل توجهی، دلهره، اضطراب، حملات حاد اضطرابی از سوی دانشجویان بعد از مصرف ریتالین گزارش شده است.

  جعفری گفت:دانشجویانی که اقدام به مصرف ریتالین می کنند این سوء مصرف را قبل از کنکور آغاز می کنند و در محیط دانشگاه نیز به هنگام امتحانات اقدام به مصرف می کنند.

  وی ادامه داد:ریتالین با تجویز روانپزشکان برای درمان کودکان بیش فعال انجام می شود اما مورد سوء استفاده برخی افراد بزرگسال می شود که این مصرف به استفاده از ماده مخدر شیشه منتهی می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.