• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » اخراج سه بوکسور از اردوي تيم ملي
  کد خبر : 1833546

  اخراج سه بوکسور از اردوي تيم ملي

  اخراج سه بوکسور از اردوي تيم ملي Reviewed by Aryan on Jul 31Rating: مظاهري‌، گل آرا و قاسمي‌پور به دليل بي‌نظمي از اردوهاي تيم ملي بوکس کنار گذاشته شدند. به گزارش ايسنا علي مظاهري فروتن گل‌آرا و امين قاسمي‌پور که به دور جديد اردوهاي تيم ملي دعوت شده بودند به دليل عدم حضور در اردوها…

  اخراج سه بوکسور از اردوي تيم ملي Reviewed by Aryan on Jul 31Rating:

  قهرمان بوکس در گذشت

  مظاهري‌، گل آرا و قاسمي‌پور به دليل بي‌نظمي از اردوهاي تيم ملي بوکس کنار گذاشته شدند.

  به گزارش ايسنا علي مظاهري فروتن گل‌آرا و امين قاسمي‌پور که به دور جديد اردوهاي تيم ملي دعوت شده بودند به دليل عدم حضور در اردوها از اردوها کنار گذاشته شدند. کادر فني تيم ملي اين سه نفر را به دليل بي‌نظمي کنار گذاشت.

  اين سه ملي‌پوش در مسابقات قهرماني آسيا که ماه قبل در اردن برگزار شد از دور مسابقات حذف شدند که بعد از آن مدير تيم‌هاي ملي به شدت از آنها انتقاد کرد و حتي گل آرا و قاسمي‌پور را به اردوها دعوت نکرده بود. البته يک روز قبل از شروع اردوها و با نظر کادر فني تيم ملي به عنوان نفرات ذخيره به اروها دعوت شدند و با آنها صحبت شده بود که به اردوها بيايند، ولي به هيچ مسابقه‌اي اعزام نخواهند شد! بعد از اين مسائل گل‌آرا و قاسمي‌پور از حضور در اردوها امتناع کردند.

  مدير تيم‌هاي ملي علي مظاهري را تمام شده عنوان کرده بود. سجاد محرابي ديگر ملي‌پوش بود که در اين مرحله از اردوها غايب بود، اما کادر فني بعد از شنيدن دلايل او، فرصت داد تا خودش را (سه‌شنبه) به اردوها برساند، در غير اين صورت او هم از اردوها کنار گذاشته خواهد شد.

  تيم ملي بوکس ايران خود را براي حضور در مسابقات قهرماني جهان در قزاقستان آماده مي‌کند. اين رقابت‌ها مهر ماه در آلماتي برگزار خواهد شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.