• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » لباس ماموران یگان‌ویژه در ورزشگاه‌ها تغییر کرد
  کد خبر : 1833431

  لباس ماموران یگان‌ویژه در ورزشگاه‌ها تغییر کرد

  لباس ماموران یگان‌ویژه در ورزشگاه‌ها تغییر کردReviewed by Aryan on Jul 29Rating: فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی از تغییر لباس ماموران مستقر در ورزشگاه‌ها همزمان با آغاز لیگ‌برتر خبر داد. در مورد تغییر لباس ماموران یگان ویژه مستقر در ورزشگاه‌ها، گفت: تغییر فرم و لباس جزو اختیارات پلیس نیست و باید این مسئله از سوی…

  لباس ماموران یگان‌ویژه در ورزشگاه‌ها تغییر کردReviewed by Aryan on Jul 29Rating:

  01

  فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی از تغییر لباس ماموران مستقر در ورزشگاه‌ها همزمان با آغاز لیگ‌برتر خبر داد.

  در مورد تغییر لباس ماموران یگان ویژه مستقر در ورزشگاه‌ها، گفت: تغییر فرم و لباس جزو اختیارات پلیس نیست و باید این مسئله از سوی ستادکل نیروهای مسلح به تصویب برسد.

   وی با بیان اینکه با رایزنی‌های صورت گرفته، تغییر لباس ماموران یگان ویژه مستقر در ورزشگاه‌ها که در مسابقات برای تامین امنیت مستقر می‌شوند، نهایی شد گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، همزمان با آغاز مسابقات لیگ برتر، لباس نیروهای یگان ویژه نیز تغییر کرد.

  فرمانده یگان ویژه ناجا با بیان اینکه لباس مامورانش باید با فضای ورزشی متناسب باشد، گفت: این لباس جدید متناسب با وضعیت ورزشگاه بوده و پیام خوشایندی به ورزشکاران و جوانان می‌دهد؛ چرا که برای تغییر و طراحی لباس جدید، تحقیق و مطالعه علمی صورت گرفته و پیام این لباس ارائه‌کننده آرامش است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.