• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » دختر«جان‌اف‌کندی»سفیر آمریکا در ژاپن
  کد خبر : 1833337

  دختر«جان‌اف‌کندی»سفیر آمریکا در ژاپن

  دختر«جان‌اف‌کندی»سفیر آمریکا در ژاپنReviewed by Aryan on Jul 27Rating: باراک اوباما، رییس‌جمهوری آمریکا، کارولین کندی دختر جان اف کندی، رییس‌جمهوری اسبق آمریکا را برای سفارت این کشور در ژاپن نامزد کرد. اوباما، کارولین کندی را خدمتگزاری شایسته برای مردم خواند که می‌تواند از تجربه عمیق و سخت‌کوشی‌اش در نقش جدید خود استفاده کند. یوشی هیدی…

  دختر«جان‌اف‌کندی»سفیر آمریکا در ژاپنReviewed by Aryan on Jul 27Rating:

  دختر جان اف کندی

  باراک اوباما، رییس‌جمهوری آمریکا، کارولین کندی دختر جان اف کندی، رییس‌جمهوری اسبق آمریکا را برای سفارت این کشور در ژاپن نامزد کرد. اوباما، کارولین کندی را خدمتگزاری شایسته برای مردم خواند که می‌تواند از تجربه عمیق و سخت‌کوشی‌اش در نقش جدید خود استفاده کند.

  یوشی هیدی سوگا، دبیر کابینه ژاپن، از این نامزدی استقبال کرد و گفت تعیین خانم کندی به سفارت در ژاپن – به دلیل روابط نزدیک کندی با اوباما – نشان از اهمیت زیاد روابط با ژاپن برای پرزیدنت اوباما دارد. یوشی هیدی سوگا گفت: «ما شنیده‌ایم کندی به پرزیدنت اوباما نزدیک است.

  کندی و دخترش

  یک نقش سفیر این است که بتواند مستقیما با رییس‌جمهوری سخن بگوید و معتقدیم که این مسئولیت بسیار مهمی است، بنابراین ما از آن استقبال می‌کنیم.» به گزارش خبرگزاری فرانسه، کارولین کندی که نویسنده سرشناسی است، پس از فارغ‌التحصیل‌شدن از دانشگاه هاروارد به دانشکده حقوق دانشگاه کلمبیا رفت و درجه حقوق خود را از آن دانشگاه دریافت کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.