• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » «پراید» خودروی محبوب سارقان در پایتخت
  کد خبر : 1833293

  «پراید» خودروی محبوب سارقان در پایتخت

  «پراید» خودروی محبوب سارقان در پایتخت Reviewed by Aryan on Jul 27Rating: بررسی خودروهای کشف شده در تهران نشان مي‌دهد پراید همچنان خودروی محبوب سارقان برای سرقت است. در میان خودروی سرقتی کشف شده ، طی مدت 24 روز از تیرماه، سواری پراید با هزار و 475 مورد، سهمي‌معادل 71 درصد از خودروهای سرقتی کشف…

  «پراید» خودروی محبوب سارقان در پایتخت Reviewed by Aryan on Jul 27Rating:

  پراید

  بررسی خودروهای کشف شده در تهران نشان مي‌دهد پراید همچنان خودروی محبوب سارقان برای سرقت است. در میان خودروی سرقتی کشف شده ، طی مدت 24 روز از تیرماه، سواری پراید با هزار و 475 مورد، سهمي‌معادل 71 درصد از خودروهای سرقتی کشف شده را به خود اختصاص داده است.

  همچنین بر اساس این آمار که از چهارم تا بیست و هشتم تیرماه امسال را شامل می‌شود، پس از پراید، خودروهای پژو، نیسان، پیکان، مزدا و بنز به ترتیب با 213، 72، 68، 49 و 35 مورد کشف شده در رتبه‌های بعدی قرار دارند که از این میان، سواری پژو سهمي‌10 درصدی از کشفیات را به خود اختصاص داده و مابقی خودروها سهمي‌کمتر از 5 درصد دارند.برابر آمارهای اعلام شده از سوی پلیس، رتبه‌های هفتم تا یازدهم دارای بیشترین فراوانی در خودروهای سرقتی کشف شده به ترتیب به سواری‌های سایپا، سمند، سیتروئن، شورلت و تویوتا اختصاص دارد.

  سایر خودروهای مکشوفه نیز در مجموع شمارش آنها به 75 دستگاه می‌رسد که در میان آنها 10 دستگاه میتسوبیشی، 10 دستگاه هوندا، 9 دستگاه زامیاد، 9 دستگاه دوو، هشت دستگاه هیوندا، هفت دستگاه بی. ام. دبلیو، چهار دستگاه ریو، یک دستگاه لکسوز و … دیده می‌شود.

  این آمارها گرچه اطلاع دقیقی از شمار خودروهای سرقتی و میزان محبوبیت هر یک از آنها برای سارقان ارائه نمی‌کند، اما به طور نسبی بیانگر این است که خودروهایی نظیر پراید و پژو گرچه تولید بیشتری در کشور دارند بیشتر از سایر خودروها در معرض سرقت‌ قرار دارند. این در حالی است که پلیس فقط به تعداد خودروهای کشف شده اشاره کرده و آماری از تعداد خودروهای سرقت شده ارائه نکرده است.

  منبع: روزنامه قانون
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.