• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » کريمي زير لب به دايي فحش مي‌داد !
  کد خبر : 1833290

  به خاطر محبوبيت شديد علي کريمي دوست نداشت نامش فاش شود

  کريمي زير لب به دايي فحش مي‌داد !

  کريمي زير لب به دايي فحش مي‌داد !Reviewed by Aryan on Jul 27Rating: حساسيت‌هاي بازي پرسپوليس با تراکتورسازي يک طرف، اسم علي کريمي هم که اين بازي را تحت‌الشعاع خود قرار داد يک طرف. کريمي که نتوانست جادوي فوتبالش را در اين بازي به رخ دايي بکشد، در يک صحنه هم شديدا با قاسم دهنوي…

  کريمي زير لب به دايي فحش مي‌داد !Reviewed by Aryan on Jul 27Rating:

  علی دایی و علی کریمی

  حساسيت‌هاي بازي پرسپوليس با تراکتورسازي يک طرف، اسم علي کريمي هم که اين بازي را تحت‌الشعاع خود قرار داد يک طرف. کريمي که نتوانست جادوي فوتبالش را در اين بازي به رخ دايي بکشد، در يک صحنه هم شديدا با قاسم دهنوي درگير شد و اسير فن کشتي فرنگي او شد.

  يکي از بازيکنان پرسپوليس که به خاطر محبوبيت شديد علي کريمي دوست نداشت نامش فاش شود به قانون گفت: «علي آقا ان شب خيلي عصباني بود و خب طبيعي بود که به خاطر رفتارهايي که با او شده، چنين حالتي داشته باشد. من خودم چند بار شنيدم که داشت زير لب فحش مي‌داد و سر صحنه درگيري‌اش با دهنوي شنيدم که به دايي هم فحش داد.»

  چيزي که اين بازيکن درباره کريمي تعريف کرد اين بود: «[…] بلد نيست به بازيکناش تربيت ياد بده…» او حتي به دهنوي هم گويا فحش داده.

  براي اينکه از صحت اين خبر بيشتر مطمئن شويم، با يکي از بازيکنان تراکتورسازي هم تماس گرفتيم. همبازي کريمي که به خاطر دوستي با او و نام بزرگش و هواداراني که دارد، نمي‌خواست اسمي از وي برده شود، به قانون  ضمن تاييد ضمني اين موضوع گفت: «قاسم دهنوي رفته بود روي مخ علي آقا. مثل اينکه اصلا ماموريت داشت که اعصابش را به هم بريزد. اصلا دهنوي بازيکن درگيري نيست، اما معلوم بود که از کادرفني پرسپوليس مامورت داشته که روي اعصاب کريمي کار کند. من در صحنه درگيري کريمي کمي از صحنه دور بودم اما باخبر شدم که علي آقا از عصبانيت شديد، چيزهايي هم به دهنوي گفته و از خجالت دايي هم در آمده است.»

  البته اين طبيعي است که به خاطر اسم بزرگ علي کريمي هيچ بازيکني از اين دو تيم حاضر به تاييد اصل خبر نباشد،‌اما به نظر مي‌رسد بعد از اين بازي کينه‌هاي بين کريمي و علي دايي شديدتر از قبل شده باشد. کريمي همه آن اتفاقات را از چشم دايي مي‌ديد.

  منبع: قانون
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.