• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رحیمی: به احترام رهبری حرفی نمی‌زنیم و حرفی هم نخواهیم زد‌
  کد خبر : 1832897

  رحیمی: به احترام رهبری حرفی نمی‌زنیم و حرفی هم نخواهیم زد‌

  معاون اول رئیس‌جمهور گفت: تهمت‌های زیادی به دولت‌های نهم و دهم زده‌اند اما به احترام رهبری حرفی نمی‌زنیم و حرفی هم نخواهیم زد‌ اما در همه جا حرکات ما ثبت شده است.

  رحیمی: به احترام رهبری حرفی نمی‌زنیم و حرفی هم نخواهیم زد‌ Reviewed by Farnaz on Jul 23Rating:

  iranvij_9724960755معاون اول رئیس‌جمهور گفت: تهمت‌های زیادی به دولت‌های نهم و دهم زده‌اند اما به احترام رهبری حرفی نمی‌زنیم و حرفی هم نخواهیم زد‌ اما در همه جا حرکات ما ثبت شده است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، محمدرضا رحیمی دیشب در جشن ثبت جهانی باغ موزه اکبریه بیرجند اظهار کرد: خدمات بی‌منت و گسترده دولت آقای احمدی‌نژاد تمام‌شدنی نیست و گاهی اوقات آمار خدمات دولت آنقدر بزرگ است که خودمان به تردید می‌افتیم.

  وی افزود: در مبارزه با فساد در طی دولت‌های نهم و دهم اقدامات بسیار زیادی انجام شده است اما هنوز به حد دلخواه نرسیده‌‎ایم.

  معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه تحریم‌‎ها را از مدت‌ها پیش پنهان کرده تا دشمن شاد نشود، گفت: در سال گذشته شدت تحریم‌ها به حدی بود که برای تجارت جهان گرفتاری‌های زیادی داشته‌ایم و تمام راه‌های پولی کشور در دنیا با تحریم مواجه شده است اما دولت در چنین شرایط سختی کارهای بسیار بزرگی مانند مسکن مهر، گازرسانی، ساخت بیمارستان واحداث راه‌ و جاده‌های شهری و روستایی را در کشور انجام داده که این خدمات دولت در تاریخ ثبت می‌شود.

  رحیمی با اشاره به تهمت‌های زیادی که به دولت‌های نهم و دهم زده‌اند، تاکید کرد: به احترام رهبری حرفی نمی‌زنیم و حرفی هم نخواهیم زد‌ اما در همه جا حرکات ما ثبت شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • حیران

   درسته کارهای شما ثبت شده و در تاریخ هم ثبت شده ولی متاسفانه و خیلی متاسفانه درست کنار اسم مظفرالدین شاه قاجار

  • سهراب

   عجب رویی داره میگه بخاطر رهبری چیزی نمیگم کدام خاطر انکه قهر11روزتان نشان میده چقدر به رهبری احترام گذاشتین در موردکارهایتان که خودتان هم به بودنش شک میکنید توهمی بیش نیست چون مردم هم قبول ندارن این امارهای که شما میدین همش از ذهن بیمار شماست مگر این همه گرانی وتورم جلو چشمتان نیست که یک بار از ان حرف نمیزنید گفتید تحریم ها کاغذ پاره ایی بیش نیست پس چرا حالا میگین حسابی به درد سر افتادین نمی دانیم از کدام پیشرفت حرف میزنید که ملت ان را حس نکردن فقط مردم از پیشرفت شما در اختلاس زدوبند سیاسی ودشمنی با دنیا خبر دارن وحسابی ان را با پوست واستخوانشان لمس میکنن اختلاس در بیمه را فراموش نکنید چون در چند ماه اینده که مصونیت شما تمکام شد باید جواب گوباشید انوقت انجا معلوم میشه چه کارهای انجام داده اید

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.