• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آینده سیاسی احمدی‌نژاد چه می شود؟
  کد خبر : 1832885

  آینده سیاسی احمدی‌نژاد چه می شود؟

  آینده سیاسی احمدی‌نژاد چه می شود؟ Reviewed by Farnaz on Jul 23Rating: روزنامه شرق نوشت: احمدی‌نژاد پس از پایان دوره ریاست‌جمهوری‌اش چه خواهد کرد؟ به دانشگاه بازمی‌گردد؟ حزب تاسیس می‌کند؟ در عرصه سیاسی خواهد ماند یا برای همیشه این عرصه را ترک خواهد کرد؟ مشایی چه می‌کند؟ مرد حاشیه‌ساز دولت که احمدی‌نژاد در مورد او…

  آینده سیاسی احمدی‌نژاد چه می شود؟ Reviewed by Farnaz on Jul 23Rating:

  روزنامه شرق نوشت:

  احمدی‌نژاد پس از پایان دوره ریاست‌جمهوری‌اش چه خواهد کرد؟ به دانشگاه بازمی‌گردد؟ حزب تاسیس می‌کند؟ در عرصه سیاسی خواهد ماند یا برای همیشه این عرصه را ترک خواهد کرد؟ مشایی چه می‌کند؟ مرد حاشیه‌ساز دولت که احمدی‌نژاد در مورد او می‌گوید «مشایی یعنی احمدی‌نژاد، احمدی‌نژاد یعنی مشایی» اینها پرسش‌هایی است که درباره آینده سیاسی احمدی‌نژاد مطرح می‌شوند. این روزها آینده سیاسی احمدی‌نژاد و چینش کابینه روحانی نقل محافل مختلف سیاسی و خبری است.

  هر چند موضوع اینکه «احمدی‌نژاد چه خواهد کرد» چند ماهی است که مطرح شده است و هنوز مشخص نیست تصمیم او چیست. آن هم در شرایطی که بازار پرونده‌های شکایت از احمدی‌نژاد و مشایی گرم است و پرونده تفحص درباره 300 سفر خارجی مشایی در کمیسیون اصل 90 مجلس در حال پیگیری است.  احمدی‌نژاد یک‌بار اعلام کرد به دانشگاه بازخواهد گشت و چندی پیش هم گفت در عرصه سیاسی خواهد ماند.

  او یک‌بار هم در سفر به روسیه در جمع گروهی از نخبگان روسی درباره آینده کاری خود در ایران پس از پایان دوره ریاست‌جمهوری گفت: «ممکن است انسانی تاجر و سرمایه‌دار خوبی باشد، اما در سیاست نیز فعالیت داشته باشد و من می‌توانم در حوزه سیاسی فعال بمانم و البته در دانشگاه نیز تدریس کنم و اگر زنده باشیم در خدمت شما خواهم بود.»

  برخی بر این باورند که احمدی‌نژاد هر چند خود را وابسته حزب و گروهی نمی‌داند اما به زودی فعالیت حزبی را آغاز خواهد کرد، راه‌اندازی بنیاد بهار این گمانه را تقویت می‌کند اما احمدی‌نژاد که از شهرداری تهران به پاستور رفت مدت‌هاست یک آرزو در سر می‌پروراند «مدیریت جهان.» باید دید او با استفاده از سفرهایی که رفت و شهرتی که به دست آورد چه خواهد کرد و مشایی چه نقشی را در آینده سیاسی احمدی‌نژاد ایفا می‌کند. او خود چه خواهد کرد و زنده‌باد بهار چه سرنوشتی خواهد داشت. فعالان سیاسی در مورد آینده سیاسی احمدی‌نژاد اظهارنظرهای مختلفی دارند جدول ذیل بخشی از این اظهارات است.

  iranvij_9075320474

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.