• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پیشنهاد کارگران به روحانی برای انتخاب وزیر کار
  کد خبر : 1832506

  پیشنهاد کارگران به روحانی برای انتخاب وزیر کار

  سخنگوی کانون عالی انجمنهای صنفی کارگران با اشاره به اینکه وزارت کار نیازمند یک فرد متخصص است گفت: مشاوران دولت باید از تشکل‌های کارگری در تعیین وزیر نظر خواهی کنند.

  پیشنهاد کارگران به روحانی برای انتخاب وزیر کار Reviewed by Farnaz on Jul 21Rating:

  iranvij_7877188875هادی ابوی در گفت‌وگو با تسنیم، با تاکید بر اینکه در حال حاضر وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی متفاوت با چندسال گذشته است اظهار کرد: اکنون 16 زیرمجموعه مهم اجتماعی و اقتصادی در این وزارتخانه تجمیع شده است که مسئولیت تحقق بخش اعظمی از مطالبات اجتماعی مردم را بر عهده دارد.

  وی با تاکید بر اینکه دولت جدید باید برنامه‌های اجرایی خود را بیان کند افزود: نمایندگان کارگران با تشکیل کارگروهی برای حمایت از دولت یازدهم قرار است پیشنهادات خود را برای انتخاب وزیرجدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دولت ارائه دهند.

  این فعال کارگری داشتن تعهد، تخصص لازم و مدیریتی قوی را از الزامات وزیر جدید تعاون خواند و اظهار داشت: گزینه‌های متعددی وجود دارد اما امیدواریم فردی برگزیده شود که به این حوزه آشنایی کامل داشته باشد و از هر گونه سیاست زدگی به دور باشد.

  وی تاکید کرد: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی دولت منتخب باید فراجناحی و فارغ از مسائل حزبی و گروهی انتخاب شود تا بتواند با برنامه ریزی دقیق و شفاف در مسیر اهداف ترسیم شده گام بردارد.

  ابوی با تاکید بر اینکه وزیر تعاون دولت یازدهم باید حافظ منافع کارگران باشد افزود: شرط لازم برای تصدی وزارت کار آن است که وزیر معرفی شده با مسائل کارگری کاملا آشنا بوده و بر اوضاع جامعه کارگری مسلط باشد.

  وی تاکید کرد: وزیر نباید از کارگران به عنوان سربازان پیاده برای مطامع خود استفاده کند بلکه باید ضمن ساماندهی موضوع اشتغال، در خصوص مسائل مربوط به کار در مقابل کارگران، نظام و ملت پاسخگو باشد.

  سخنگوی کانون عالی انجمنهای صنفی کارگران تاکید کرد:وزیر کار باید از نزدیک با جامعه کارگری آشنا بوده و دغدغه‌های آنها را بشناسد و در راستای رفع مشکلات این طبقه زحمتکش تلاش کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.