• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » وقاحت فرزند آیت الله منتظری در نامه نگاری به رهبر انقلاب
  کد خبر : 1832491

  وقاحت فرزند آیت الله منتظری در نامه نگاری به رهبر انقلاب

  پیش از این در نوشتارهای جداگانه در خصوص سران فتنه و مسئله رفع حصر آنان نوشتیم که عکس العمل نظام در رابطه با سران فتنه و خیانت آنان به نظام و ملت ایران بسیار سطحی بود،

  وقاحت فرزند آیت الله منتظری در نامه نگاری به رهبر انقلابReviewed by Farnaz on Jul 21Rating:

  iranvij_4264379091احمد منتظری فرزند آیت الله منتظری با نگارش نامه ای به رهبر انقلاب در آستانه روی کار آمدن دولت جدید آقای حسن روحانی به ایشان نوشته است که “بهتر است موسوی و کروبی در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری شرکت کنند تا نظام نشان دهد رحم، شفقت و لطف را می توان جایگزین سنگ دلی، بی رحمی و انتقام کرد”.

  گزافه گویی احمد منتظری به این جا ختم نشده و در ادامه نامه می نویسد: “اين وحدت و همبستگی با حضور نمايندگانی از احزاب مختلف سياسی و نيز خانواده‌های آسيب‌ديدگان و سمبل و نماد آنان تکميل می‌گردد و بسياری از کدورت‌ها و اختلافات را از بين می‌برد”.
  iranvij_8317510979
  اظهارات حسن روحانی در جریان میتینگ های انتخاباتی مبنی بر تلاش برای آزادی زندانیان در بند از جمله آزادی میرحسین موسوی و مهدی کروبی بار دیگر بحث سران فتنه و رفع حصر آنان را به تیتر یک رسانه ها تبدیل کرد. تا پیش از اظهارات حسن روحانی بسیاری دیگر از چهره های سیاسی داخل و خارج نشین خواهان رفع حصر از سران فتنه بودند اما نکته جالب و البته در خور تامل در این نامه گستاخی و بی شرمی احمد منتظری خصوصا آنجا که می نویسد:

  * بهتر است موسوی و کروبی در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری شرکت کنند
  * نظام با این عمل نشان می دهد که می توان رحم،شفقت و لطف را جایگزین سنگ دلی، بی رحمی و انتقام کرد
  * وحدت و همبستگی با حضور نمايندگانی از احزاب مختلف سياسی و خانواده‌های آسيب‌ديدگان و سمبل آنها …

  پیش از این در نوشتارهای جداگانه در خصوص سران فتنه و مسئله رفع حصر آنان نوشتیم که عکس العمل نظام در رابطه با سران فتنه و خیانت آنان به نظام و ملت ایران بسیار سطحی بود، به عبارت دیگر حصر خانگی سران فتنه کمترین کاری بود که نظام می توانست با دو خیانتکار انجام دهد [توجه داشته باشید که در بسیاری از کشورهای دنیا چناچه فردی به مملکت خود خیانت کند مشمول بدترین مجازات ها خواهد شد].

  حصر خانگی در بسیاری از موارد تنها در لغت خلاصه می شد و میرحسین موسوی و مهدی کروبی آنچنان که شاهد بودیم در حصر خانگی به آن معنا که در نظر تداعی می شود به سر نمی بردند،درباره حصر خانگی سران فتنه باید گفت که آنها از بهترین شرایط نگهداری بهره می بردند، در این رابطه مراجعه مکرر میرحسین موسوی و مهدی کروبی به مراکز درمانی مجهز یکی از بهترین مثال ها می باشد!

  حال چطور احمد منتظری عنوان می کند که می توان انتقام و سنگ دلی و … را جایگزین مهر و مهربانی کرد خود نمونه ای از بی شرمی و البته نادیده گرفتن واقعیتی است که در مورد سران فتنه روی داده است و کسانی چون منتظری حاضر نیستند واقعیت ها را نیز مشاهده و روایت کنند [از همان اوایل اغتشاشات تا کنون، مگر داستان سران فتنه فقط منحصر به حصر آنان است!].

  گفتنی است تا پیش از این “محمد نوری زاد” اقدام به نامه نویسی به رهبر انقلاب می کرد و حالا احمد منتظری …… گویا احمد منتظری از برخورد مردم با محمد نوری زاد درس نگرفته است [در جریان برگزاری نمایشگاه مردم به نشانه اعتراض به نوری زاد او را از نمایشگاه بیرون کردند] بگذریم از خیلی چیزهای دیگر !

  در پایان باید گفت که منظور احمد منتظری از نماد آسیب دیدگان و سمبل آنها گویا نسرین ستوده و … می باشد، با این اوصاف برای احمد منتظری جز تاسف کار دیگری نمی توان کرد.

  منبع: جام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.