• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » بررسی علت بدهی ایران به بانک جهانی در کمیسیون اقتصادی
  کد خبر : 1832172

  بررسی علت بدهی ایران به بانک جهانی در کمیسیون اقتصادی

  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بدهی ایران به بانک جهانی و به تعویق افتادن پرداخت اقساط وام‌ها آن هم به مدت شش ماه قطعا به اعتبار جمهوری اسلامی ایران در این نهاد لطمه خواهد زد.

  بررسی علت بدهی ایران به بانک جهانی در کمیسیون اقتصادی Reviewed by Farnaz on Jul 20Rating:

  iranvij_5398366606 رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بدهی ایران به بانک جهانی و به تعویق افتادن پرداخت اقساط وام‌ها آن هم به مدت شش ماه قطعا به اعتبار جمهوری اسلامی ایران در این نهاد لطمه خواهد زد.

  به گزارش ایسنا، ارسلان فتحی‌پور با اشاره به خبری که در ارتباط با به تعویق افتادن اقساط وام ایران به مدت شش ماه توسط بانک جهانی منتشر شده است گفت: من هم وقتی که این خبر را شنیده‌ام متاسف و در عین حال متعجب شدم چرا که این اتفاق در شان جمهوری اسلامی ایران نیست و این موضوع به هر دلیل قطعا نمی‌تواند به نفع کشور باشد.

  وی افزود: بانک جهانی یک نهاد پولی و اعتباری معتبر در جهان است و جمهوری اسلامی ایران نیز کرسی محکم و قابل توجهی در این نهاد داشت و ممکن است این اتفاق لطمه‌ای جدی به جایگاه ایران بزند و لذا باید به سرعت جلوی‌ آن گرفته شود.

  نماینده مردم کلیبر در مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: کمیسیون اقتصادی در اولین فرصت علت این تاخیر و راهکارهای جلوگیری از آن را از وزارت اقتصاد و دارایی و شخص وزیر جویا خواهد شد و وزیر باید پاسخگوی این اتفاق نامیمون باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.