• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » معاون حقوقی رئیس‌جمهور: کسانی که دولت نهم و دهم را قانون گریز معرفی می کنند کم اطلاع اند
  کد خبر : 1832008

  معاون حقوقی رئیس‌جمهور: کسانی که دولت نهم و دهم را قانون گریز معرفی می کنند کم اطلاع اند

  فاطمه بداغی اظهار کرد: هیچ زمان دولت نهم و دهم قصد تخلف از قانون و قانون گریزی را نداشته و این امر در حالی است که یکی از اتهاماتی که به دولت نسبت داده می‌شود، قانون‌گریزی است. کسانی که دولت نهم و دهم را قانون گریز معرفی می کنند کم اطلاع بوده و دچار سوء‌برداشت‌ها هستند.هنوز هیچ نشستی با آقای روحانی نداشتم و البته پیشنهادی از سوی ایشان برای دولت بعدی نبوده است.

  معاون حقوقی رئیس‌جمهور: کسانی که دولت نهم و دهم را قانون گریز معرفی می کنند کم اطلاع اند Reviewed by Farnaz on Jul 18Rating:

  iranvij_1041617665معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: هیچ زمان دولت نهم و دهم قصد تخلف از قانون و قانون گریزی را نداشته است.

  به گزارش خبرنگار مهر، ‌فاطمه بداغی، بعدازظهر پنچشنبه در حاشیه همایش کشوری دختران آسمانی اظهار کرد: هیچ زمان دولت نهم و دهم قصد تخلف از قانون و قانون گریزی را نداشته و این امر در حالی است که یکی از اتهاماتی که به دولت نسبت داده می‌شود، قانون‌گریزی است.

  وی ادامه داد: کسانی که دولت نهم و دهم را قانون گریز معرفی می کنند کم اطلاع بوده و دچار سوء‌برداشت‌ها هستند.

  معاون حقوقی رئیس‌جمهور با تاکید بر این مطلب که با تصویب قانون نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس نوعی مصونیت پارلمانی در حقوق ایران شکل گرفت، گفت: با این وجود دعاوی دولت علیه نمایندگان مجلس دیگر رسیدگی نمی‌شود، بلکه از خود مجلس سوال می شود که آیا رفتار نمایندگان را خلاف رفتار قانونی می‌دانند یا خیر و براساس جوابی که خود مجلس بدهد به موضوع رسیدگی می‌شود.

  بداغی تاکید کرد: دولت نهم و دهم تابع قانون بود و در این راستا سامانه قوانین و مقررات کشور که یکی از بزرگترین خدمت‌های دولت است افتتاح شد و با این وجود بازهم  دولت همواره متهم به قانون‌گریزی می شد.

  وی با اشاره به اینکه بعد از پایان دولت دهم به دستگاه قضایی باز می‌گردم، افزود: هنوز هیچ نشستی با آقای روحانی نداشتم و البته پیشنهادی از سوی ایشان برای دولت بعدی نبوده است.

  بداغی یادآور شد: بی تردید تخلف از قانون در قوه مجریه بسیار کم احتمال‌تر از دیگر بخش‌های کشور است و اینکه چرا سوء برداشت ها در این دولت زیاد است باید بگویم این یک روال عادی بوده که در تمام دولت‌ها وجود داشته و تنها مختص دولت نهم و دهم نبوده است.

  معاون حقوقی رئیس‌جمهور تشکیل هیئت نظارت بر قانون اساسی را از افتخارات دانست و افزود: روزانه ده‌ها فقره نقض قانون اساسی در کشور اتفاق می‌افتد اما متاسفانه کسی متوجه آنها نیست.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.