• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مطرح شدن 20 نام برای انتخاب شهردار آینده تهران/ قالیباف یکی از گزینه ها
  کد خبر : 1831876

  مطرح شدن 20 نام برای انتخاب شهردار آینده تهران/ قالیباف یکی از گزینه ها

  رحمت الله حافظی با اعلام اینکه در حدود 20 نام برای عهده دار شدن این سمت مطرح شده اند، افزود: قرار شده روزمه این افراد را گرفته و در دو یا سه مرحله غربالگری شوند و در نهایت، از سه یا چهار نفر آنها دعوت کنیم که بیایند و برنامه های شان را برای شهرداری تهران ارائه دهند.

  مطرح شدن 20 نام برای انتخاب شهردار آینده تهران/ قالیباف یکی از گزینه ها Reviewed by Farnaz on Jul 17Rating:

  iranvij_9577525751عضو منتخب شورای شهر چهارم تهران از مطرح شدن حدود 20 نام برای انتخاب شهردار آینده پایتخت خبر داد و گفت: قالیباف هم یکی از گزینه ها ست.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، دکتر رحمت الله حافظی به جلسه روز گذشته منتخبان شورای شهر چهارم با شهردار تهران اشاره کرد و گفت: در این جلسه که معاونین شهردار نیز حضور داشتند، آقای قالیباف گزارش کلان و کلی از روند اجرای برنامه های مدیریت شهری در 8 سال گذشته ارائه داد که در مجموع، گزارش مثبت و قابل قبولی بود.

  وی با اشاره به اینکه گزارش شهردار تهران یک گزارش کلی بود، تاکید کرد: قرار شد در جلسات بعدی، معاونین شهردار به ارائه گزارش عملکرد از حوزه های خود بپردازند.

  حافظی با اعلام اینکه در جلسه روز گذشته معارفه معاونین شهردار تهران انجام شد، اظهارداشت: گزارش عملکرد شهرداری تهران در مجموع قابل قبول و مثبت بود.

  منتخب شورای شهر چهارم تهران در ارتباط با موضوع ابقای قالیباف در شهرداری تهران، گفت: ترجیح می دهیم در ارتباط با شهردار تهران، شاخصهایی تدوین کنیم و بر اساس آن، فرد مورد نظر برای مدیریت شهر تهران را گزینش کنیم.

  وی با اعلام اینکه در حدود 20 نام برای عهده دار شدن این سمت مطرح شده اند، افزود: قرار شده روزمه این افراد را گرفته و در دو یا سه مرحله غربالگری شوند و در نهایت، از سه یا چهار نفر آنها دعوت کنیم که بیایند و برنامه های شان را برای شهرداری تهران ارائه دهند.

  حافظی با عنوان این مطلب که قالیباف هم یکی از این گزینه هاست، گفت: بعد از جمع بندی برنامه های کاندیداهای نهایی، شورا برای انتخاب شهردار آینده تهران وارد بحث می شود که پیش بینی می کنیم در اولین جلسه بعد از رسمی شدن فعالیت شورای چهارم، بتوانیم شهردار تهران را انتخاب و معرفی کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.