• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » واکنش بقایی به ماندن احمدی نژاد در پاستور:قبلا هم اين طور بود
  کد خبر : 1831793

  واکنش بقایی به ماندن احمدی نژاد در پاستور:قبلا هم اين طور بود

  وی ادامه داد: همچنین رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس عنوان کرده بود خانواده بنده به آمریکا رفته است در حالی که خانواده من به آمریکا نرفته و ما محترمانه این موضوع را به وی انتقال دادیم اما او برای ما خط و نشان کشید.

  واکنش بقایی به ماندن احمدی نژاد در پاستور:قبلا هم اين طور بودReviewed by Farnaz on Jul 17Rating:

  iranvij_5093846973معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت که احمدی‌نژاد پس از پایان ریاست جمهوری در پاستور نمی‌ماند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، حمید بقایی معاون اجرایی رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنچه که آقای الهام ابلاغ کرده چیزی است که دولت هشتم نسبت به آن مصوبه داشته که روسای جمهور بعد از پایان ماموریت تشکیلات داشته باشند و در قانون خدمات مدیریت کشوری قید شده که رئیس‌جمهور و معاونش دفتر و محافظ داشته باشند.

  وی تصریح کرد: در دولت قبل هم بوده و در دولت هشتم این مصوبه انجام شده ضمن اینکه این کار که آقای الهام انجام دادند برای همه رؤسای جمهور گذشته است و سایر روسای جمهور بنا به درخواست خودشان می‌توانند چنین دفتری را داشته باشند.

  بقایی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه بعد از شروع به کار دولت نهم به آقای خاتمی گفتند از سعدآباد بیرون برود یادآور شد: ساختمان با تشکیلات بحث جداگانه‌ای است. یک وقت است که ساختمان در اختیار نهادی قرار بگیرد ولی اینکه پرسنل و محافظ داشته باشند، بحث دیگری است. خود آقای خاتمی هم محافظ دارد.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا احمدی‌نژاد با توجه به این مصوبه قصد دارد در پاستور بماند یا نه؟‌ گفت: احمدی‌نژاد در پاستور مستقر نمی‌شود

  معاون اجرایی رئیس‌جمهور در ادامه سخنان خود اظهار داشت: دروغ در کشور زیاد شده است؛ برخی گفتند آقای مشایی 300 سفر خارجی داشته و این دروغ محض است.

  وی ادامه داد: همچنین رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس عنوان کرده بود خانواده بنده به آمریکا رفته است در حالی که خانواده من به آمریکا نرفته و ما محترمانه این موضوع را به وی انتقال دادیم اما او برای ما خط و نشان کشید.

  وی همچنین درباره سفر خانواده‌اش به روسیه نیز گفت: خانواده من به روسیه هم نرفته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.