• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مراقب باشید؛ قاتل خاموش تابستان هم بیکار نیست!
  کد خبر : 1831777

  مراقب باشید؛ قاتل خاموش تابستان هم بیکار نیست!

  انتشار گاز مونواکسیدکربن در تابستان می‌تواند از گاز خوراک پزی ،پکیج و آبگرمکن دیواری یا موتورخانه ساختمان صورت پذیرد و باعث مسمومیت و حتی مرگ شود.

  مراقب باشید؛ قاتل خاموش تابستان هم بیکار نیست! Reviewed by Farnaz on Jul 17Rating:

  iranvij_9436267699قاتل خاموش یا همان گاز بی‌بو و رنگ مونوکسید کربن، در تابستان هم سایه مرگ آ‌ور خود را حفظ کرده و در کمین است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، اورژانس تهران اعلام کرد: سه شنبه 25 تیر در دو ماموریت جداگانه همکاران در مرکز اورژانس تهران 6 نفر را از خطر مرگ با گاز مونواکسیدکربن نجات دادند.

  حادثه اول در ساعت 21:14 در خیابان شهید رجایی و حادثه دوم در ساعت 21:48 در منطقه پونک اتفاق افتاد. در هر ماموریت، تکنسینهای اورژانس تهران توانستند 3 نفر از هموطنان را نجات داده و در مجموع 6 نفر را پس از انجام اقدامات مناسب پزشکی ،درمانی به بیمارستانهای فیروزآبادی و حضرت رسول (ص) منتقل کردند.

  انتشار گاز مونواکسیدکربن در تابستان می‌تواند از گاز خوراک پزی ،پکیج و آبگرمکن دیواری یا موتورخانه ساختمان صورت پذیرد و باعث مسمومیت و حتی مرگ شود.

  علائم مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن (co) سردرد، سرگیجه، تاری دید، خواب آلودگی غیرمتعارف، دوبینی، حالت تهوع و استفراغ، کاهش هوشیاری و عدم هوشیاری (کما) را جدی بگیرند و سریعاً با مشاهده این علائم و خطر انتشار گاز مونواکسیدکربن در و پنجره‌ها را باز کنند. با اورژانس 115 تماس بگیرند و در صورت امکان مصدوم را از محل انتشار گاز بیرون ببرند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.