• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » شمقدری: برکناری‌ام در پایان عمر دولت معنی ندارد
  کد خبر : 1831766

  شمقدری: برکناری‌ام در پایان عمر دولت معنی ندارد

  وی افزود: به ما گفتند آقایان برای تفاهم پیشنهاد دارند، گفتیم استقبال می‌کنیم و هنوز هم معتقدیم اگر این دو هیأت با هم اجماع کنند بسیار بهتر است و خواستیم استقرار هیأت مدیره‌ی جدید به تعویق بیفتد.

  شمقدری: برکناری‌ام در پایان عمر دولت معنی ندارد Reviewed by Farnaz on Jul 17Rating:

  iranvij_8572448912جواد شمقدری در واکنش به خبر عزلش از سازمان سینمایی گفت: این خبر منطقی نیست و بعید می‌دانم در کمتر از یک ماه باقی‌مانده از عمر حضورم در سازمان سینمایی چنین اتفاقی بیفتد.

   

  رئیس سازمان سینمایی در گفت‌و‌گو با ایسنا، در واکنش به انتشار خبر عزلش اظهار کرد: خودشان می‌نویسند و خودشان هم جواب دهند و اگر آن‌ها نزدیک‌تر از من به دولت هستند، بگویند. تاکنون خود من چیزی در این مورد نشنیدم و در پایان عمر دولت چنین چیزی معنی ندارد. شاید چنین نشریاتی می‌خواهند از این طریق مطرح شوند.

   

   

   

  شمقدری درباره‌ گذشت 24 ساعت از مهلت 48 ساعته و اتفاقات جدید مربوط به خانه‌ی سینما گفت: این 48 ساعت فرصتی بود که ما به معترضین دادیم. هیأت مدیره‌ی جدید طبق قانون و دستور وزیر حق دارند در خانه‌ی سینما مستقر شوند، چرا که آنجا در حال حاضر در اختیار هیأت نظارتی است که طبق نظر ریاست جمهوری مشخص شده است و هر موقع هیأت نظارت تصمیم بگیرد می‌تواند آنجا را تحویل هیأت مدیره‌ی جدید بدهد.

   

  وی افزود: به ما گفتند آقایان برای تفاهم پیشنهاد دارند، گفتیم استقبال می‌کنیم و هنوز هم معتقدیم اگر این دو هیأت با هم اجماع کنند بسیار بهتر است و خواستیم استقرار هیأت مدیره‌ی جدید به تعویق بیفتد.

   

  شمقدری با بیان اینکه تا این لحظه مطلبی از آقایان در خصوص تفاهم منعکس نشده است، ادامه داد: نه به ما و نه به نیروی انتظامی که دیروز از ما خواستند زمانی داده شود، چیزی گفته نشده است. ما هم روز گذشته پیشنهاد نیروی انتظامی را به خاطر این که تنش‌ها کمتر شود پذیرفتیم.

   

  رئیس سازمان سینمایی تأکید کرد: امروز آخرین مهلت است و امیدوارم دوستان استفاده کنند.

   

  شمقدری در واکنش به حضور مجدد سینماگران در مقابل خانه‌ی سینما اظهار کرد: نمی‌توانند این کار را بکنند و اگر این عمل انجام شود صددرصد تصرف است و وظیفه‌ی نیروی انتظامی است که برخورد کند.

   

   

  به گزارش ایسنا، در حالی جواد شمقدری خبر برکناریش را تکذیب کرد که یکی از روزنامه‌های صبح امروز تیتر یک‌ خود را به برکناری او اختصاص داده بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.