• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » جهاد از نکاح تا لواط
  کد خبر : 1831658

  جهاد از نکاح تا لواط

  شايد بتوان گفت يکي از عوامل عدم موفقيت گروه هاي مسلح در مقابل حکومت سوريه، درگير شدن با مسائل جنسي بوده است.

  جهاد از نکاح تا لواطReviewed by Farnaz on Jul 17Rating:

  iranvij_9128441214به گزارش ایران ویج به نقل از شيعه آنلاين،‌ اخبار رسيده از دمشق پايتخت سوريه حاکي از آن است که تعدادي از تروريست هاي تکفيري بازداشت شده اعتراف کردند که به کودکان شهر ادلب و ديگر شهرهاي شمالي سوريه تجاوز کرده اند.

  يکي از اين تروريست ها که “غ – ص” نام دارد و از کشور عربستان سعودي بوده،‌ در ادامه اين اعترافات گفت:‌ از کار خود پشيمان هستم. بنده و ديگر افراد همراهم، با 9 کودک ارتباط جنسي نامشروع برقرار کرديم.

  وي در ادامه افزود: زناني هم در ميان ما بودند که براي “جهاد نکاح” در اختيار ما بودند اما بنده و ديگر افراد همراهم بجاي برقراري ارتباط با اين زنان،‌ به کودکان تجاوز کرديم.

  اين تروريست مسلح همچنين گفت: “أبو أسامه التونسي”‌ يکي از فرماندهان نظامي مستقر در ادلب بود با اين کار مخالف بود اما کار از کار گذشته بود و محل استقرار ما تغيير کرد و ديگر او را نديديم تا اينکه بازداشت شديم. ما 5 عربستاني،‌ دو کويتي و يک تونسي بوديم.

  او در پايان افزود: شايد بتوان گفت يکي از عوامل عدم موفقيت گروه هاي مسلح در مقابل حکومت سوريه، درگير شدن با مسائل جنسي بوده است.

  گفتني است چند ماه پيش يک مفتي سلفي با صدور فتوايي به نام “جهاد نکاح” از دختران و زنان بيوه و حتي شوهردار خواست تا براي تأمين و اشباع شهوت هاي جنسي جنگجويان مسلح به سوريه بروند و خود را در اختيار آنان قرار دهند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.