• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » داستان واقعي بدشانس‌ترين خانواده ايراني!
  کد خبر : 1831586

  داستان واقعي بدشانس‌ترين خانواده ايراني!

  بدلیل قطعی برق و انجام فوری آن در تاریکی فرد اعزامی متوجه طلاهای موجود در مرغ نشده و تمامی مواد موجود در یخچال به همراه این مرغ و طلاهای آن دور ریخته شد.

  داستان واقعي بدشانس‌ترين خانواده ايراني! Reviewed by Farnaz on Jul 16Rating:

  iranvij_9525481208گاهی در زندگی روزمره خبرهایی می‌شنویم که باورش برایمان محال است، اما واقعیت دارد. اين بار داستان واقعي بدشانس‌ترين خانواده ايراني را مي‌خوانيد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران؛  تابستان است و بازار تفریح به نوعی داغ است به خصوص اینکه این روزهای تعطیلات قبل از ماه مبارک رمضان باشد که در این صورت برخی خانواده‌ها این ایام را بهترین فرصت جهت بهره از این اوقات می‌یابند.

  اما گاهی این بهترین فرصت‌ها و روزهای شاد می‌تواند نه تنها شادی آفرین بلکه حادثه‌آفرین نیز شود.

  این بار خبر از یک حادثه جانی نیست بلکه خبر از حادثه‌ای مالی است که نه در سرقت بلکه در سهل‌انگاری و بی‌تدبیری یک خانواده ریشه دارد.

  آقای حاج محمدی شهروند اسلامشهری از مسافرتی می‌گوید که چمدانش را در نهم تیر ماه بسته در حالی که قبض برق را هنوز نپرداخته و به این امید که این قبض را پس از مسافرت و با قبض بعد پرداخت کند به مسافرت می‌رود.

  اما ماجرا از آنجائی آغاز می‌شود که این خانواده  تمام جواهرات خود رابه ارزش 24 میلیون تومان در داخل یک مرغ و در فریزر از ترس سرقت مخفی می‌کند بی‌آنکه بدانند که این بی‌تدبیری چه چیزي را رقم خواهد زد.

  وی می‌گوید یک روز پس از مسافرت یعنی در تاریخ 10 تیرماه قبض بعدی به همراه اخطار برایمان صادر می‌شود و علی‌رغم اطلاع همسایه‌ها به مأمورین اداره برق از مسافرت ، منزلمان با قطع برق مواجه شد.

  حاج محمدی می‌گوید این قطعی در تاریخ 16 تیرماه یعنی 7 روز پس از مسافرت به دلیل تعفن ناشی از فاسدشدگی مواد خوراکی در یخچال از سوی همسایگان به ما اطلاع داده شد که ناگزیر از یکی از بستگان درخواست کردیم که تخلیه یخچال را انجام دهد.

  وی ادامه داد: بدلیل قطعی برق و انجام فوری آن در تاریکی فرد اعزامی متوجه طلاهای موجود در مرغ نشده و تمامی مواد موجود در یخچال به همراه این مرغ و طلاهای آن دور ریخته شد.

  این شهروند اسلامشهری گفت: بدلیل ناراحتی ناشی از تعفن مواد غذایی ، موضوع طلا به کلی از ذهنمان محو و مانع از اطلاع‌رسانی ما به فرد مربوطه شد.

  وی در ادامه اظهار داشت: 2 روز پیش که از مسافرت باز گشتیم هنوز بوی تعفن ادامه داشت که متوجه مسئله مرغ و طلا شدیم که این امر موجبات ناراحتی فراوانی را در خانواده ما ایجاد کرد.

  محمدی در پایان گفت: این موضوع را از اداره بازیافت شهرستان اسلامشهر پیگیری کرديم که این پیگیریها خبر از دفن این مواد در اداره بازیافت کهریزک بود که مسئولین مربوطه دسترسی به این مورد را به نوعی غیر ممکن داشتند.

  این شهروند اسلامشهری در پایان افزود: از اداره برق ناحیه اسلامشهر بدلیل اطلاع از موضوع عدم حضور ما علی رغم اطلاع همسایگان و قطع برق گلایه‌مندیم چرا که اگر این قطع پس از مسافرت و در حضورمان صورت می‌گرفت هیچگاه این حادثه رخ نمی داد.

  بنابراين هر چند احتیاط شرط عقل است اما بهتر است اعمالمان نیز عاقلانه باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.