• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » روزنامه جمهوری اسلامی:چرا با گذشت چند روز عوامل نصب کننده شنود در دفتر مطهری شناسایی نشدند؟
  کد خبر : 1831432

  روزنامه جمهوری اسلامی:چرا با گذشت چند روز عوامل نصب کننده شنود در دفتر مطهری شناسایی نشدند؟

  روزنامه جمهوری اسلامی:چرا با گذشت چند روز عوامل نصب کننده شنود در دفتر مطهری شناسایی نشدند؟ Reviewed by Farnaz on Jul 16Rating: روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله امروز خود با عنوان «حقوق ملت» نوشت: اینکه علیرغم گذشت چند روز از کشف وسائل شنود  استراق سمع در دفتر علی مطهری تاکنون عاملان این واقعه خلاف قانون…

  روزنامه جمهوری اسلامی:چرا با گذشت چند روز عوامل نصب کننده شنود در دفتر مطهری شناسایی نشدند؟ Reviewed by Farnaz on Jul 16Rating:

  روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله امروز خود با عنوان «حقوق ملت» نوشت:

  اینکه علیرغم گذشت چند روز از کشف وسائل شنود  استراق سمع در دفتر علی مطهری تاکنون عاملان این واقعه خلاف قانون معرفی نشده‌اند و دستگاه مربوطه نیز مشخص نشده و یا اگر شده به مردم و خود دکتر علی مطهری اعلام نگردیده و پرونده این واقعه هنور در بلاتکلیفی است، شرمساری دیگری است که باید به خاطر آن تأسف خورد. بنابر گزارش آقای مطهری، چهره افرادی که تجهیزات استراق سمع و تجسس را نصب کرده‌اند در فیلمی که به دست آمده مشخص است و این فیلم به مسئولین اطلاعاتی و امنیتی داده شده است. برای دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور، مشخص کردن عاملان این واقعه شرم آور کار آسانی است و مردم انتظار دارند این مورد نیز مثل بسیاری موارد دیگر به سرنوشت سوانح هوائی که معمولاً تقصیرها به گردن “مرحوم خلبان” انداخته می‌شود، دچار نگردد. معرفی و مجازات افراد خاطی، به خارج شدن دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور از زیر سؤال و تبرئه آنها منجر خواهد شد و این خدمت بزرگی به این دستگاه‌های خدوم است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.