• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » ساخت پهپاد با چرخ دو چرخه و صفحه‌ کلید +عکس
  کد خبر : 1831358

  ساخت پهپاد با چرخ دو چرخه و صفحه‌ کلید +عکس

  ساخت پهپاد با چرخ دو چرخه و صفحه‌ کلید +عکسReviewed by Farnaz on Jul 16Rating: یک مخترع هلندی در اقدامی جالب، صفحه کلید، چرخ دوچرخه و یک تلفن را به پهپاد تبدیل کرده است. به گزارش ایسنا، جاسپر وان لوندن بسته «خودت آنرا پهپاد کن» را ارائه کرده که شامل گیره‌های پلاستیکی چاپ سه بعدی،…

  ساخت پهپاد با چرخ دو چرخه و صفحه‌ کلید +عکسReviewed by Farnaz on Jul 16Rating:

  یک مخترع هلندی در اقدامی جالب، صفحه کلید، چرخ دوچرخه و یک تلفن را به پهپاد تبدیل کرده است.

  به گزارش ایسنا، جاسپر وان لوندن بسته «خودت آنرا پهپاد کن» را ارائه کرده که شامل گیره‌های پلاستیکی چاپ سه بعدی، چهار موتور، یک واحد کنترل مجهز به گیرنده، چهار کنترلگر سرعت الکترونیکی، یک ماژول بلوتوث و یک کنترلگر پرواز OpenPilot CC3D است.
  iranvij_9645478863
  هنگامی که گیره‌ها و موتورها متصل شده و سیمها به آنها وصل شد، دستگاه ساخته شده است.

  این بسته هنوز برای فروش ارائه نشده اما این مخترع فایلهای چاپ آنرا در دسترس قرار داده تا علاقه‌مندان بتوانند آنها را بسازند.

  مغز این سیستم بر روی یک کنترلگر پرواز OpenPilot اجراشده و کل بسته را از ابتدا تا انتها بطور کامل به عنوان منبع باز و رایگان در اختیار عموم قرار داده است.

  همچنین نیازی به لحیم کاری یا کار با دستگاه سنگین برای ساخت قطعات این بسته نبوده از این رو به دانش فنی برای اجرای آن نیاز ندارد. این بسته به سادگی با یک سازوکار ساده کمکی به هر جسم وصل می‌شود.

  اگرچه وان لوندن هیچ شرایط وزنی تعیین نکرده، اما شاید بهتر باشد این گونه حساب کرد که اگر جسم نتوانتد خود را بلند کند، بهتر است از یک جسم سبکتر استفاده شود.

  پهپادها عمدتا برای ارتش و عملیاتهای خاص کاربردی مورد استفاده بوده اما همچنین برای کاربردهای کم اما فزآینده غیرنظامی مانند عملیات پلیسی و آتش‌نشانی نیز بکار می‌روند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.