• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رحيمي: دولت احمدي نژاد به اندازه کل دولتهاي قبل کار کرده است/ ايران قدرت هفدهم اقتصاد دنيا!
  کد خبر : 1831211

  رحيمي: دولت احمدي نژاد به اندازه کل دولتهاي قبل کار کرده است/ ايران قدرت هفدهم اقتصاد دنيا!

  محمد رضا رحيمي با بيان اينکه دولت احمدي نژاد به اندازه کل دولت هاي قبل و بعد کار کرده است افزود: هر کس که بياید و آماری بیاورد که دولت هاي قبل يک قدم جلوتر از دولت فعلي بوده اند من به او جايزه خواهم داد.من فقط و فقط به خاطر احمدي نژاد و خدمات وي در کنار او ايستاده ام.

  رحيمي: دولت احمدي نژاد به اندازه کل دولتهاي قبل کار کرده است/ ايران قدرت هفدهم اقتصاد دنيا! Reviewed by Farnaz on Jul 15Rating:

  iranvij_2352750618معاون اول رئيس جمهور ضمن تاکید بر اینکه دولت احمدي نژاد به تنهايي به اندازه کل دولتهاي قبل و بعد انقلاب کار کرده است تصریح کرد: من فقط و فقط به خاطر احمدي نژاد و خدمات وي در کنار او ايستاده ام.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، محمد رضا رحيمي بعد از ظهر دوشنبه در جمع مردم حسين آباد کالپوش با بيان اينکه دولت احمدي نژاد به اندازه کل دولت هاي قبل و بعد کار کرده است افزود: هر کس که بياید و آماری بیاورد که دولت هاي قبل يک قدم جلوتر از دولت فعلي بوده اند من به او جايزه خواهم داد.

  وي تصريح کرد: من فقط و فقط به خاطر احمدي نژاد و خدمات وي در کنار او ايستاده ام.

  معاون اول رئيس جمهور با بيان اينکه در دولت احمدي نژاد ايران قدرت هفدهم اقتصاد دنيا شده اظهار داشت: ما در دولت نهم و دهم اموال دولت را پيدا و فروخته ایم و خرج طرح هاي نيمه تمام کرديم.

  رحيمي در بخش ديگري از سخنانش بهداشتي شدن آب آشاميدني منطقه کالپوش ظرف 20 روزه آينده خبر داد و گفت: آب درياي خزر براي عده اي خواست نبوده و زودي به استان سمنان مي آيد.

  وي در پايان با اشاره به ظرفيت هاي استان سمنان خاطر نشان کرد: این استان همانند احمدي نژاد جثه اش کوچک ولي اراده اش قوي است.

  محمد رضا رحيمي در سفري چند ساعته به استان سمنان هفت پروژه مهر ماندگار در شهرستان هاي ميامي، شاهرود و سمنان را با يک هزار و 200 ميليارد ريال هزينه اجرا شده افتتاح کرد.

  سد كالپوش، پروژه گازرساني به بيارجمند آخرين شهر فاقد گاز استان سمنان، دانشكده علوم پزشكي شاهرود و ۳۰ كيلومتر از محور شاهرود – سبزوار حدفاصل مياندشت تا عباس آباد از جمله پروژه هايي بود که به وسيله رحيمي به بهره برداري رسيد.

  معاون اول رئيس جمهور براي افتتاح سه پروژه كتابخانه مركزي، شبكه فاضلاب و پروژه هاي محروميت زدايي عازم شهر سمنان شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • سهراب

   بفرمایید این هم از فرمایشات معاون اول رییس جمهور اخه مرد حسابی درامد شما در این 8 سال اندازه 800 سال گذشته ایران بود ودرامد ان چند دولت قبلی که شامل زمان مقام معظمرهبری بود که ایران درگیر جنگ بود ولی مردم داشتن خوب زندگی میکردن وهر روز نگران فردایشان نبودن واجناس ثانیه ای گران نمیشد بعدش به اقای رفسنجانی رسید که باید خرابی های جنگ را میساختن ونوبت باقای خاتمی رسید نفت از 10 دلا کمتر بود ولی قشر متوسط جامعه در رفاه بودن ومردم پایین دست هم نان تخم مرغی میخوردن واینهمه بی بند باری فقر در جامعه رواج نداشت شما با نفت 110 دلاری چه گلی به سر مردم زدید 45 هزار تومن دادین وجیب مردم را خالی کردین اسمش راهم گذاشتین به کمک به قشر ضعیف جامعه ان نان وتخم مرغ را هم از مردم گرفتین بردر جامعه وزنان بی سرپرستی راببینید که برای سیر کردن شکم فرزندانشان دارن زباله جمع میکننحالا شما با افتخار از کار های نکرده خود حرف میزنید اقایون اصول گرا هم تا میتوانستن برایتان هورا کشیدن انوقت شما هم دراین حالت خلسه ماندید وفکر کردین مردم راضی هستن ولی در انتخابات دیدید که مدم راضی که نبودن هیچ بلکه خشمگین هم بودن وبه مخالف شما اصول گراها رای دادن اقای معاون لطفا مردم راساده فرض نکنید این چند سال گذشته انقدر که به مردم ونزویلا رسیدید ایا به مردم خودتان فکر کردید انقدر که با دنیا دشمنی کردید توانستید دوستی مردم خودتان را کسب کنید بعد از دوران ریاستان اولین شبی که میخواستید به عنوان یک ادم معمولی بخوابید با خودتان خلوت کنید وفکر کنید چه جفایی در حق این مردم کردید ولی به شرط انکه بخودتان هم دروغ نگوید وبرخلاف انچه که با مردم بودید صادقانه قضاوت کنید وبه خودتان نمره بدین اگر نمره قبولی نگرفتین مرد مردان بیاید واز مردم عذر خواهی کنید مردم ایران ادمهای بزرگی هستن از سر تقصیراتتان میگذرنن

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.