• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » خستگی مغازه داران میدان تقسیم از ادامه اعتراض ها +عکس
  کد خبر : 1830940

  خستگی مغازه داران میدان تقسیم از ادامه اعتراض ها +عکس

  خستگی مغازه داران میدان تقسیم از ادامه اعتراض ها +عکسReviewed by Farnaz on Jul 14Rating: با ادامه اعتراضات در ترکیه، مغازه داران و اصناف حاشیه میدان تقسیم استانبول از اینکه همه روزه کسب و کار آنها تحت تاثیر ناآرامی ها و تظاهرات مخالفان حکومت ترکیه، رو به کسادی گذاشته است، عصبانی هستند. روز گذشته همزمان…

  خستگی مغازه داران میدان تقسیم از ادامه اعتراض ها +عکسReviewed by Farnaz on Jul 14Rating:

  با ادامه اعتراضات در ترکیه، مغازه داران و اصناف حاشیه میدان تقسیم استانبول از اینکه همه روزه کسب و کار آنها تحت تاثیر ناآرامی ها و تظاهرات مخالفان حکومت ترکیه، رو به کسادی گذاشته است، عصبانی هستند.

  روز گذشته همزمان با ادامه تظاهرات و تجمعات صدها معترض در حاشیه میدان تقسیم استانبول، وقتی پلیس تجمع عده ای را مقابل کنسولگری سفارت فرانسه در نزدیکی میدان تقسیم پراکنده کرد، عده ای از معترضان به خیابان استقلال متواری شدند و در آنجا گروهی از کسبه با حمله به این افراد با آنها درگیر شدند.این کسبه همچنین به تجمع اصحاب رسانه و خبرنگاران نیز اعتراض کردند و درگیری هایی بین آنها و معترضان شکل گرفت.

  297827_886اعتراضات بیش از یک ماهه معترضان در ترکیه روی کسب و کار و درآمدهای توریستی در شهر استانبول تاثیر منفی گذاشته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.