• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » واکنش صدا و سیما به سخنان اکبر ترکان
  کد خبر : 1830779

  واکنش صدا و سیما به سخنان اکبر ترکان

  واکنش صدا و سیما به سخنان اکبر ترکان Reviewed by Farnaz on Jul 14Rating: مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما در واکنش به اظهارات اکبر ترکان درباره مصوبه هیئت دولت برای واگذاری زمین های نمایشگاه بین المللی تهران به صدا و سیما گفت: سخنان ایشان غیرحقوقی، غیراخلاقی و مغایر با سیاست های اعتدال رئیس…

  واکنش صدا و سیما به سخنان اکبر ترکان Reviewed by Farnaz on Jul 14Rating:

  21548مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما در واکنش به اظهارات اکبر ترکان درباره مصوبه هیئت دولت برای واگذاری زمین های نمایشگاه بین المللی تهران به صدا و سیما گفت: سخنان ایشان غیرحقوقی، غیراخلاقی و مغایر با سیاست های اعتدال رئیس جمهور منتخب است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، سیدمحمدتقی سهرابی در گفتگویی با اشاره به سخنان آقاي ترکان گفت: سخنان ایشان غيرحقوقي، غير اخلاقي و مغاير با سياست‌هاي اعتدال رئيس جمهور منتخب است.

  مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما با اشاره به مصوبه هیئت دولت در مورد واگذاری زمین مجاور جام جم که متعلق به نمایشگاه بین المللی است اظهار داشت: مصوبه دولت دو بخش دارد که یک بخش آن مربوط به اختیارات دولت است و بخش دیگر باید به صورت لایحه به مجلس ارسال شود.

  سهرابی با اشاره به سوابق درخواست واگذاری زمین مجاوز جام جم که متعلق به نمایشگاه بین المللی است افزود: سوابق این درخواست از مردادماه 1388 است که به دلیل نیاز کشور به توسعه شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی در جنگ رسانه‌ای، گسترش سالن‌های تولید و استودیوهای ضبط و پخش، محل برگزاری مسابقه‌های تلویزیونی، توسعه شبکه‌های برون مرزی و دهها نیاز دیگر این منطقه مناسبترین گزینه تشخيص داده شده است.

  وي با اشاره به فراز و نشيب‌هاي تصميم گيري در خصوص اين پروژه ادامه داد: با توجه به فراز و نشیب‌های تصمیم گیری در خصوص این پروژه از جمله قرار گرفتن در فهرست اصل 44 و تغییرات بعدی و عدم استفاده از این محل برای نمایشگاه‌های بزرگ به دلیل مشکل جدی ترافیک و مخالفت اکثر دستگاه‌های مرتبط، این مصوبه یک اقدام مطالعه شده و کارشناسی در راستای نیازهای واقعی کشور است که امیدوارم مراحل بعدی قاونی خود را نیز طی کند.

  مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما گفت: متاسفانه جناب آقای ترکان طی مصاحبه‌ای بدون توجه به سوابق حقوقی و با تعابير غیر اخلاقی و به دور از شان رئیس جمهور منتخب این اقدام هیئت دولت را در راستای قدردانی متقابل توصیف کرد.

  سهرابی عنوان کرد: آیا اختلاف بین دستگاه‌ها که می‌تواند به راحتی و از مجاری قانونی حل و فصل شود و همه باید به آن پایبند باشد باید به میان مردم کشیده شده و خوراک تبلیغاتی برای بیگانگان فراهم کند؟

  وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: طبیعی است که در جلسات دولت وقتی موضوعی فی مابین دو دستگاه مطرح می‌شود ممکن است یکی از طرفین با مصوبه نهایی مخالف بوده و به طور مستدل مخالفت خود را اعلام کند ولی نهایتا همگی پایبند به مصوبه دولت هستند.

  مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما خاطر نشان کرد: اینگونه نگاه بخشی به اداره کشور حتما در آینده گریبانگیر دولت جدید نیز خواهد شد. وی افزود: از آقای ترکان با آن سابقه طولانی بعید است که به چنین مسئله‌ای بی توجه باشد.

  سهرابی خاطرنشان کرد: به نظر ما سخنان ایشان نه تنها غیر حقوقی و غیر اخلاقی است، بلکه با سیاست‌های اعتدال و عقلانیت و تدبیر رئیس جمهور منتخب منافات دارد، حرمت امامزاده را متولی نگه می‌دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.