• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اوج عصبانیت شجونی از اصلاح‌طلبان
  کد خبر : 1830720

  اوج عصبانیت شجونی از اصلاح‌طلبان

  وی با بیان اینکه تمام اصلاح‌طلبان رو سیاه هستند و وطن‌فروشی کردند، افزود: جبهه اصلاحات به دنبال گرفتن امام و رهبری از نظام هستند. مجمع روحانیون و حزب مشارکت چه گلی سر نظام زدند؟ خدا مرگشان بدهد.

  اوج عصبانیت شجونی از اصلاح‌طلبان Reviewed by Farnaz on Jul 14Rating:

  845201روزنامه بهار نوشت: شیخ جعفر شجونی که تمام هم و غمش سخنرانی و مصاحبه علیه اصلاح‌طلبان است و بارها آرزوی رییس‌جمهور شدن حسین شریعتمداری را مطرح کرده است در تازه‌ترین اظهاراتش علیه اصلاح‌طلبان گفت: در این دوران یک نواب صفوی کم داریم تا ریشه برخی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب را از ته بزند و شیشه روزنامه‌هایی که از خارج حمایت مالی می‌شوند را بشکند!

   

  شجونی در گفت و گو با “ندای انقلاب” در پاسخ به این سوال که به نظر شما علت هجمه روزنامه‌های زنجیره‌ای اصلاحات به عملکرد دولت نهم و دهم چیست با بیان اینکه این هجمه‌ها همه نشات گرفته از بیکاری است، افزود: دولت احمدی‌نژاد حداقل ۵ سال خیل خوب کار کرد و ۳ سال باقی مانده‌اش را هم بد عمل نکرد.

  وی با بیان اینکه مگر دولت‌های سازندگی و اصلاحات چه کردند که احمدی‌نژاد کمتر از آنها فعالیت کرده باشد، تصریح کرد: احمدی‌نژاد با یک ابداع تاریخی تمام کابینه‌اش را به محروم‌ترین نقطه کشور برد و کار بزرگی همچون مسکن مهر و پرداخت یارانه‌ها را عملی کرد.

  عضو جامعه روحانیت مبارز رفاقت با مشایی و قطع ارتباط با مراجع را از نقاط ضعف دولت دانست و در ادامه مدعی شد: احمدی‌نژاد بعضی از دوستان خود را که خلافکار بودند جزو خط قرمزهای خود دانست که البته این مشکلات را دستگاه قضایی و امنیتی باید در آینده به آن رسیدگی کنند نه یکسری روزنامه‌نویس.

   

  *روحانی یک اصول‌گراست؛ اصلاح‌طلبان دروغ می‌گویند

  وی در پاسخ به این سوال که از بعد انتخابات شاهد این هستیم که برخی از چهره‌های اصلاح‌طلب برنامه‌ها و عملکردهای حسن روحانی را به نام اصلاح‌طلبی تمام می‌کنند، به نظر شما این افراد به دنبال چه هستند، گفت: اینکه می‌گویند روحانی اصلاح‌طلب است یه اشتباه و دروغ بزرگ است. روحانی اصول‌گرای سنتی و از جامع روحانیت مبارز و خودش هم در لباس روحانیت است. جبهه اصلاحات به نظام خیانت کرد و اصلاح‌طلبان حریم‌ها را شکستند و در مجلس ششم اعتصاب و تحصن کردند و دسته جمعی استعفا دادند.

   

  *اصلاح‌طلبان وطن فروشند!

  وی با بیان اینکه تمام اصلاح‌طلبان رو سیاه هستند و وطن‌فروشی کردند، افزود: جبهه اصلاحات به دنبال گرفتن امام و رهبری از نظام هستند. مجمع روحانیون و حزب مشارکت چه گلی سر نظام زدند؟ خدا مرگشان بدهد. واقعا چوب لای چرخ نظام گذاشتند. دبیر جامعه وعاظ تهران برخی از روزنامه‌های اصلاحات را بی‌ریشه دانست و اظهار داشت: در این دوران یک نواب صفوی کم داریم تا ریشه برخی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب را از ته بزند و شیشه روزنامه‌هایی که از خارج حمایت مالی می‌شوند را بشکند. که نبود امثال نواب صفوی‌ها به خاطر بی‌صاحب بودن امر به معروف و نهی از منکر است.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: بعضی‌ها در دوران فتنه جنایت‌ها کردند و الان با نوشتن یاداشت در برخی از روزنامه‌های زنجیره‌ای به دنبال گرفتن پست و جایگاه در دولت روحانی هستند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.