• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شعری از وزیر ارشاد در وصف حدادعادل
  کد خبر : 1830648

  شعری از وزیر ارشاد در وصف حدادعادل

  در ابتدای این لوح تقدیر که از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به حداد عادل تقدیم شد، که در آن اشعاری در وصف حداد عادل سروده شده بود. مطلع شعر که وزیر آن را قرائت کرد، این بود: “به کوره های خرد آبدیده حداد است / به مرزهای تعالی رسیده حداد است”

  شعری از وزیر ارشاد در وصف حدادعادل Reviewed by Farnaz on Jul 13Rating:

  2164وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ورود حداد عادل به عرصه سیاست و انتخابات 92 یک ضرورت بود، گفت: حداد عادل کسی است که برای صیانت از ارزش های انقلاب خود را مسیر هجمه ها قرار داد و منافع شخصی را فدای منافع ملی نکرد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم نکوداشت غلامعلی حداد عادل با عنوان مرد تقوا و تدبیر که صبح امروز در تالار حوزه هنری با حضور چهره های شاخص اصولگرا، نمایندگان مجلس و اصحاب رسانه و فعالان دانشجویی در حال برگزاری است با اشاره به ویژگی ها و صفات حداد عادل گفت: من درجلسات و نهادهای مختلفی از جمله شورای عالی انقلاب فرهنگی در خدمت آقای دکتر حداد عادل بودم و می دانم که ایشان به مباحث فرهنگی، هنری، فکری و ادبی احاطه و اشراف فراوان دارند و مسئولیت های خطیری را در دانشگاه، حوزه و در سازمان های پژوهشی و برنامه ریزی داشته اند و همین موضوع باعث شده است که ایشان به مسائل مختلف اشراف داشته باشند.

  وزیر فرهنگ با اشاره به ورود حداد عادل به انتخابات ریاست جمهوری 92 گفت: وارد شدن ایشان به میدان سیاست یک ضرورت بود و این موضوع نیز در جریان انتخابات کاملا احساس شد وگرنه آقای حداد حوزه فرهنگ را به دیگر مباحث ترجیح می دهند.

  حسینی با اشاره به مواضع حداد عادل در سال 88 گفت: مواضع شفاف ایشان نسبت به فتنه 88 در حالی که بعضی افراد دو پهلو و چند پهلو موضع می گرفتند و سکوت می کردند، قابل تقدیر است و آقای حداد برای صیانت از ارزش های انقلاب همواره خود را مسیر هجمه ها قرار داده و هیچ گاه منافع شخصی را بر منافع ملی ترجیح نداده اند.

  وی با اشاره به روش تبلیغاتی حداد عادل در انتخابات ریاست جمهوری گفت: همان طور که در این انتخابات نیز شاهد بودیم ایشان هرگز منافع ملی را فدای منافع شخصی و گروهی خود نکرد و در پایان این انتخابات هم شاهد بودیم که به خاطر منافع نظام و انقلاب از جریان رقابتها کناره گیری کرد به همین منظور لوح تقدیری را تقدیم ایشان می کنیم.

  در ابتدای این لوح تقدیر که از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به حداد عادل تقدیم شد، که در آن اشعاری در وصف حداد عادل سروده شده بود. مطلع شعر که وزیر آن را قرائت کرد ، این بود: “به کوره های خرد آبدیده حداد است   به مرزهای تعالی رسیده حداد است”

  و همچنین در این لوح آمده است حداد عادل در شمار آنانی است که از حرفها به جان خرید و از مواضع نبرید. حداد عادل بر آهن نیز به عدالت ضربه می زند و مخالف را نیز از ریشه نمی کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.