• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » تلویزیونی که اخبارش را با خودروي پخش ماهواره اي به سرقت رفته پوشش مي‌دهد!
  کد خبر : 1830317

  تلویزیونی که اخبارش را با خودروي پخش ماهواره اي به سرقت رفته پوشش مي‌دهد!

  اسامی اشخاصی که در این خودرو فعالیت می کنند مشخص شده و تدابیر قانونی اتخاذ شده است تا دادستانی کل اقدام کند و آنها تفهیم اتهام شوند .

  تلویزیونی که اخبارش را با خودروي پخش ماهواره اي به سرقت رفته پوشش مي‌دهد! Reviewed by Farnaz on Jul 12Rating:

  گروه خبری شبکه تلویزیونی الجزیره قطر تحولات میدان رابعه عدویه در قاهره را با استفاده از یک دستگاه خودروی به سرقت رفته پخش ماهواره ای متعلق به شبکه تلویزیونی المصریه پوشش می دهد.

  به گزارش انتخاب، پایگاه اینترنتی روزنامه المنار فلسطین با اعلام این خبر افزود یک منبع امنیتی بلند پایه مصری به روزنامه الوطن چاپ مصر با اعلام این خبر گفت تحقیقات ثابت کرده است گروه خبری شبکه الجزیره متشکل از سه نفر از این خودروی

  پخش ماهواره ای ( اس ان جی ) به سرقت رفته برای پوشش خبری استفاده کرده است.

  تحقیقات نشان می دهد این خودروی متعلق به شبکه تلویزیونی المصریه موظف بود حوادث روز سی ام ژوئن را به درخواست صلاح عبد المقصود وزیر اطلاع رسانی پوشش دهد اما پس از سقوط نظام اخوان المسلمین ، تظاهرکنندگان حامی محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر این خودرو را تصرف کردند و از شبکه الجزیره خواستند یک گروه خبری بفرستد تا رویدادهای میدان رابعه عدویه را به اطلاع افکار عمومی عربی و جهانی برساند.

  الجزیره نیز سه نفر را فرستاد و آنها هم اکنون نیز از این خودرو برای پوشش خبری رویدادهای مصر استفاده می کنند.

  این منبع گفت اسامی اشخاصی که در این خودرو فعالیت می کنند مشخص شده و تدابیر قانونی اتخاذ شده است تا دادستانی کل اقدام کند و آنها تفهیم اتهام شوند .

  این مقام امنیتی درباره رهبران فراری اخوان المسلمین نیز گفت قرار بازداشت و احضار آنها صادر شده است و آنان در شبکه های تلویزیونی در میدان رابعه عدویه مشاهده نشده اند و نیروهای امنیتی برای بازداشت آنها اقدام کرده اند اما آنها در خانه هایشان نیز نبودند.

  وی گفت تحقیقات نشان می دهد رهبران فراری به همراه سایر رهبرانی که در میدان رابعه عدویه می بینیم مانند محمد بدیع ، عصام عریان ، محمد بلتاجی ، صفوت حجازی و سایر رهبران در داخل مسجد رابعه عدویه حضور دارند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.