• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » افزایش 15 درصدی قیمت شیر خام ابلاغ شد
  کد خبر : 1830302

  افزایش 15 درصدی قیمت شیر خام ابلاغ شد

  افزایش 15 درصدی قیمت شیر خام ابلاغ شد Reviewed by Farnaz on Jul 12Rating: در حالی که کار قیمت‌گذاری لبنیات در کارگروه کنترل بازار انجام شد، خبرهای رسیده حاکی از آن است که سازمان حمایت مصوبه افزایش 15درصدی قیمت شیر خام را ابلاغ کرد. به گزارش ایسنا، بر اساس مصوبه 28 خرداد جلسه تنظیم بازار…

  افزایش 15 درصدی قیمت شیر خام ابلاغ شد Reviewed by Farnaz on Jul 12Rating:

  89715در حالی که کار قیمت‌گذاری لبنیات در کارگروه کنترل بازار انجام شد، خبرهای رسیده حاکی از آن است که سازمان حمایت مصوبه افزایش 15درصدی قیمت شیر خام را ابلاغ کرد.

  به گزارش ایسنا، بر اساس مصوبه 28 خرداد جلسه تنظیم بازار قیمت شیرخام از کیلویی 960 تومان به 1110 تومان (15.6درصد) افزایش یافته است.

  در همین راستا اجازه افزایش قیمت تا سقف 15 درصد نیز به تولیدکنندگان فراورده‌های لبنی داده شده است.

  گزارش‌های رسیده از تولیدکنندگان نیز حاکی از آن است که سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مصوبه افزایش 15درصدی قیمت لبنیات را به انجمن صنایع فراورده‌های لبنی ابلاغ کرده است.

  بر این اساس اختیار افزایش قیمت به انجمن صنایع فراوده های لبنی داده شده و افزایش قیمت ها در حال انجام است.

  در همین رابطه رضا باکری، دبیر انجمن صنایع فراورده‌های لبنی از افزایش 15 درصدی قیمت شیرخام و فراورده‌های لبنی خبر داد و گفت: برخی شرکت‌های صنایع لبنی از روز سه‌شنبه گذشته قیمت‌ محصولات تولیدی خود را افزایش دادند.

  وی پیش از این با اشاره به اینکه برخی شرکت‌ها از از 16 تیرماه قیمت محصولات خود را افزایش داده‌اند، در پاسخ به این سوال که آیا این افزایش قیمت در آستانه ماه مبارک رمضان کار درستی بود؟ گفت: وزارت دادگستری از بهمن سال قبل در حال آنالیز قیمت شیرخام و فراورده‌های لبنی بود که در تاریخ دهم اردیبهشت امسال گزارش مربوط به قیمت شیرخام و در تاریخ بیستم خرداد امسال گزارش مربوط به قیمت فراورده‌های لبنی ارائه شد که براساس این گزارش‌ها نیز مجوز افزایش قیمت این محصولات صادر شد.

  دبیر انجمن صنایع فراورده‌های لبنی خاطرنشان کرد: افزایش قیمت شیرخام و فراورده‌های لبنی برپایه گزارش کارشناسی وزارت دادگستری اعمال شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.