• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » ویژگی‌های خودروی جدید “پوتین”!
  کد خبر : 1830284

  ویژگی‌های خودروی جدید “پوتین”!

  رئیس جمهور روسیه به زودی خودروی جدید خود را دریافت می کند؛ اما تفاوت این خودرو با دیگر خودروهای امن این است که حتی در برابر حملات شیمیایی و اتمی نیز ایمن بوده و از داخل آن می توان جنگ را اداره کرد.

  ویژگی‌های خودروی جدید "پوتین"! Reviewed by Farnaz on Jul 12Rating:

  941351رئیس جمهور روسیه به زودی خودروی جدید خود را دریافت می کند؛ اما تفاوت این خودرو با دیگر خودروهای امن این است که حتی در برابر حملات شیمیایی و اتمی نیز ایمن بوده و از داخل آن می توان جنگ را اداره کرد.

  گفته می‌شود که این خودرو محصول شرکت خودروسازی “زیل” روسیه است، و طبق دستور پوتین همه قطعات و اجزای آن در داخل همین کشور تولید شده.

  منابع رسانه ای روس تأکید کرده اند که خودروی جدید پوتین از خودروی ویژه باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا پیشرفته‌تر است.

  شرکت زیل مدعی است که 6 سال برای ساخت این خودروی جدید زمان مصرف کرده و پوتین اصرار داشته که علاوه بر قطعات تکنولوژی امنیتی و نظامی این خودرو نیز در داخل روسیه تولید شود.

  این خودروی کاملا زرهی و امن 3 و نیم تن وزن دارد، و شیشه های این خودرو ضد گلوله و ضد موشک بوده و ساختار تجهیزات داخلی آن به گونه ای است که حتی می‌توان از درون آن جنگ را اداره کرد.

  برخی منابع همچنین تأکید کرده اند که خودروی مذکور حتی در مقابل حملات شیمیایی و اتمی نیز مصون بوده و از سیستم پیشرفته الکترونیکی بهره‌مند است که قابلیت کنترل و حرکت آن را از داخل و خارج خودرو فراهم می کند.

  تجهیزات پیشرفته ارتباطاتی این قابلیت را به این خودرو می دهد که حتی در حال حرکت به سالن ارتباطات و نشست های نظامی کاملا محرمانه تبدیل شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.