• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » دینامو مقابل استقلال از تیم دوم خود استفاده نکرده
  کد خبر : 1830248

  دینامو مقابل استقلال از تیم دوم خود استفاده نکرده

  دینامو یک یا دو روز قبل از این مسابقه دیدار سنگین دیگری داشت که قطعا همین موضوع باعث می شود تا سرمربی تیم از تمام نفرات اصلی خود استفاده نکند.

  دینامو مقابل استقلال از تیم دوم خود استفاده نکرده Reviewed by Farnaz on Jul 12Rating:

  کری خوانی های شدید طرفداران استقلال و دینامو کیف در شبکه مجازی خود پاسخ گوی سوالاتی است که پیرامون استفاده دینامو از یاران اصلی خود مقابل استقلال در فضای مجازی مطرح شده.

  قبل از ترجمه بعضی از این کامنت های کاملا طرفدارانه ذکر چند نکته الزامی است.

  استقلال

  1.استقلال هم اکنون در فصل بدنسازی است و قطعا بازیکنان این تیم مقابل دینامو نمی توانستند با تمام فشار و توان خود بازی کنند.

  2.دینامو یک یا دو روز قبل از این مسابقه دیدار سنگین دیگری داشت که قطعا همین موضوع باعث می شود تا سرمربی تیم از تمام نفرات اصلی خود استفاده نکند.

  3.استقلال در این دیدار از نفرات زیادی بی بهره بود.ساموئل،جباری ،نکونام,منتظری(از دقیقه 80)خسرو حیدری و سید مهدی رحمتی در این بازی غایب بودند یا بسیار کم بازی کردند.استقلال علی حمودی را هم به نسبت سال قبل نداشت.

  3.استقلال در این دیدار به بازیکن های جوانی چون سید حسین حسینی یا فردین عابدینی میدان وبه نیکبخت فرصت بازسازی روحی و روانی خود با استفاده از بازوبند کاپیتانی را داد.استفاده از یک بازیکن تستی اوکراینی در این بازی برای نزدیک 70 دقیقه یا میدان دادن به گوران لاوره که هنوز درباره او تصمیم جدی گرفته نشده و ایجاد فرصتی برای بازی کردن خریدهای جدیدی مثل پژمان نوری و مهدی نظری نشان می دهد که امیر قلعه نویی قصد شناختن نفرات یا ایجاد هماهنگی بین انها را داشته.

  4.طرفداران دینامو پس از باخت در کامنت های خود کوشیده اند تا با مطرح کردن اینکه این تیو دوم یا سوم دینامو بوده پاسخ کاربران ایرانی را بدهند.این وسط بعضی از آنها از لفظ تیم دوم و بعضی از لفظ تیم شوم استفاده می کنند تا جشن اینترنتی هواداران تیم برنده را خراب کنند.ذکر چند نکته کمک می کند تا ذهنیت ها اصلاح شود.در سایت رسمی باشگاه این دیدار به عنوان دینامو کیف و استقلال ثبت شده نه تیم دوم دینامو(تیم بی یا جونیور دینامو) .آنچه در وب سایت رسمی این باشگاه درج شده حکایت از شکست تیم دینامو مقابل استقلال دارد.حتی اگر تیم دینامو از بازیکنان جوان خود استفاده کرده باشد این نکته در وب سایت رسمی باشگاه درج نشده.

  5.هر دو تیم با یاران ذخیره خود بازی کرده اند.در عین حال قطعا بعضی از نفرات اصلی هم برای رهایی از فشار بدنسازی صرف در این مسابقه شرکت کرده اند.همانطور که استقلال در بازی مقابل دینامو به جوان ها و تستی ها مجال داده قطعا مربی دینامو هم به همین عمل دست زده.این تصور که دینامو در این مسابقه از یاران بی کیفیتی استفاده کرده مردود است.قطعا اگر دینامو قصد استفاده از نفرات اصلی خود را نداشت این دیدار را به این عنوان در سایت خود درج نمی کرذد.در این شرایط بحران اقتصادی قطعا مسولان دینامو برای بازی با تیم ب خود هزینه دعوت تیمی از ایران را تقبل نمی کنند.

  6.اما ترکیب دینامو.یکی از کاربران دینامو این اسامی را به عنوان ترکیب اصلی تیم اعلام کرده که به علت امکان تلفظ غلط مستقیما اسم لاتین انها را نقل می کنیم.

   

  D. Kyiv’s line up: Bushchan, Suhomlinov, Ryzhuk, Yussuf, Chernomorets, Makarenko, Tsurikov, Bezus, Buyalskiy, Kravets, Ruben

  سرچ کوتاهی در اینترنت نشان می دهد که:

  بوشچان گلر تیم در این بازی گلر دوم یا سوم تیم اصلی دینامو است یعنی درست مثل حسین حسینی.

  یوسف بازیکن که در ترکیب اصلی این دیدار قرار گرفت  ایلا یوسف اهل نیجریه است که بازیکن دینامو است و به صورت قرضی در تیم اردوسپور ترکیه بازی کرده.

  آندره سورکیف بازیکن شماره 77 دینامو است  و ویکی پدیا او را در فهرست بازیکنان ذخیره این تیم آورده.یوچن ماکارانکو نیز با شماره 27 بازی می کند و او هم بازیکن ذخیره معرفی شده.رومن بزوس با شماره 9 بازیکن اصلی دینامو است درست مثل مارکو روبن بازیکن ارژانتینی این تیم که با شماره 15 بازی می کند و در ویکی پدیا در تیم اصلی قرار گرفته.

  آرتم کراوتس با شماره 22 و ویتالی بویالسکی با شماره 23 هر دو از بازیکنان ذخیره این تیم هستند.

  تنها 3 بازیکن تیم در اسامی رسمی تیم دینامو کیف حضور نداشته اند که  کاملا طبیعی است.استقلال هم در این دیدار از دو بازیکن خارجی استفاده کرده که با آنها قرارداد ندارد.

  به این ترتیب دینامو در بازی خود مقابل استقلال به استناد ویکی پدیا از دو بازیکن اصلی،5 بازیکن ذخیره و یک بازیکن باشگاه که فصل قبل به صورت قرضی به ترکیه ترانسفر شده استفاده کرده.

  نتیجه اینکه فرضیه بازی دینامو با تیم زیر 19 سال یا تیم دوم و سوم کاملا منتفی است.دینامو از مردان تیم اصلی خود استفاده کرده.

  منبع: گل دات کام
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.