• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » حکم دادگاه روسيه برای ممنوعیت حجاب در مدرسه
  کد خبر : 1829814

  حکم دادگاه روسيه برای ممنوعیت حجاب در مدرسه

  حکم دادگاه روسيه برای ممنوعیت حجاب در مدرسه Reviewed by Farnaz on Jul 11Rating: دادگاه عالي روسيه روز چهارشنبه طي حكمي استفاده از حجاب در مدارس منطقه استاوروپول واقع در جنوب اين كشور را منع كرد. به گزارش ايرنا به نقل از ايتارتاس، دادگاه عالي روسيه شكايت شماري از شهروندان استاوروپولي را كه خواهان آزادي…

  حکم دادگاه روسيه برای ممنوعیت حجاب در مدرسه Reviewed by Farnaz on Jul 11Rating:

  دادگاه عالي روسيه روز چهارشنبه طي حكمي استفاده از حجاب در مدارس منطقه استاوروپول واقع در جنوب اين كشور را منع كرد.

  به گزارش ايرنا به نقل از ايتارتاس، دادگاه عالي روسيه شكايت شماري از شهروندان استاوروپولي را كه خواهان آزادي حجاب در مدارس اين منطقه شده بودند، رد كرد.

  والنتين پيروژكوف قاضي دادگاه عالي روسيه در حكم صادره، حكم دادگاه استاوروپول را كه استفاده از حجاب در مدارس اين منطقه را منع كرده بود، معتبر و قانوني دانست.

  مساله حجاب در منطقه استاوروپول به دنبال جلوگيري از حضور سه دانش آموز محجبه در يك مدرسه در اين منطقه توسط مديريت آن در پاييز سال گذشته مطرح شد و بحث هاي زيادي را در اين رابطه در جامعه روسيه و به ويژه محافل اسلامي اين كشور برانگيخت.

  شماري از والدين دانش آموزان مسلمان در اعتراض به اين رفتار مديريت مدرسه و رياست منطقه دادخواستي را به دادگاه ارائه كردند.

  اين دادخواست توسط “مراد موسي يف” وكيل مدافع مسلمانان منطقه استاوروپول اوايل سال جاري ميلادي به دادگاه ارائه و در اين مدت در دو جلسه دادگاه بررسي و رد شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.