• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رفیقدوست: در ایران با «جهل‌الرجال» مواجهیم
  کد خبر : 1829691

  رفیقدوست: در ایران با «جهل‌الرجال» مواجهیم

  یکی دیگر از اشکالات دولت آقای احمدی نژاد که خودشان هم در این اواخر به آن رسیدند، این است که حتی خدا در قرآن گفته در کارهای بزرگ مشورت کنید اما آنچه در دولت های نهم و دهم دیدیم، بیشتر فرمان دهی رییس جمهور و استفاده نکردن از مشورت دیگران بود.

  رفیقدوست: در ایران با «جهل‌الرجال» مواجهیم Reviewed by Farnaz on Jul 10Rating:
  487713وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه روحانی نباید به دنبال برقرار کردن تعادل میان اصلاح طلبان و اصولگرایان در کابینه باشد، تصریح کرد: ایشان باید از افراد کارآمد برای برطرف کردن انبوه مشکلات استفاده کند.
   
  محسن رفیقدوست در گفتگو با خبرگزاری فارس، با اشاره به شعارهای روحانی در انتخابات مبنی بر اعتدال و تدبیر  و لزوم توجه به این شعارها در تعیین کابینه جدید گفت: بنا بر شعارهای آقای روحانی، او اگر می خواهد از میان اصلاح‌طلبان و یا اصولگرایان کسی را انتخاب کند، باید این انتخاب از طیف معتدل این جریان‌ها باشد.
   
  وی ادامه داد: من بارها گفته ام که در ایران قحط الرجال نداریم بلکه با جهل الرجال مواجهیم. یعنی افراد متخصص، با تقوا و معتدل در ایران کم نیست بلکه آقای روحانی باید بگردد و از این افراد در کابینه خود استفاده کند.
   
  رفیقدوست با بیان اینکه روحانی نباید به دنبال برقرار کردن تعادل میان دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا در کابینه باشد، تصریح کرد: ایشان باید از افراد کارآمد برای برطرف کردن انبوه مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استفاده کند.
   
  وزیر سپاه دردوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه کسی که رییس جمهور می شود نباید خود را حاکم مطلق العنان بداند، درخصوص ارزیابی عملکرد دولت نهم و دهم نیز گفت: امیدواریم در پایان دولت جدید دیگر نگویند که 120 مصوبه مجلس را ابلاغ نکرده و یا یک چهارم مصوبات آن خلاف قانون است که این یک نقص بزرگی بود.
   
  رفیقدوست ادامه داد: یکی دیگر از اشکالات دولت آقای احمدی نژاد که خودشان هم در این اواخر به آن رسیدند، این است که حتی خدا در قرآن گفته در کارهای بزرگ مشورت کنید اما آنچه در دولت های نهم و دهم دیدیم، بیشتر فرمان دهی رییس جمهور و استفاده نکردن از مشورت دیگران بود.
   
  وی در پایان خاطرنشان کرد: دولت آینده باید این نقص ها را برطرف کرده و حتی از تفکر افراد خارج از دولت نیز برای رفع مشکلات استفاده کند و البته قانون را ملاک حرکت خود قرار دهد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.