• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » ماجرای یکی از برده‌های جنسی قذافی
  کد خبر : 1829503

  ماجرای یکی از برده‌های جنسی قذافی

  ماجرای یکی از برده‌های جنسی قذافیReviewed by Aryan on Jul 9Rating: به نقل از روزنامه دیلی میل، یکی از این برده‌های جنسی “ثریا” نام دارد. وی در ماه آوریل ۲۰۰۴ هنگامی که تنها ۱۵ سال داشت از سوی قذافی انتخاب شد تا یکی از بردگان جنسی حرمسرای وی باشد. یک روزنامه‌نگار فرانسوی به نام آنیک…

  ماجرای یکی از برده‌های جنسی قذافیReviewed by Aryan on Jul 9Rating:

  قذافی

  به نقل از روزنامه دیلی میل، یکی از این برده‌های جنسی “ثریا” نام دارد. وی در ماه آوریل ۲۰۰۴ هنگامی که تنها ۱۵ سال داشت از سوی قذافی انتخاب شد تا یکی از بردگان جنسی حرمسرای وی باشد.

  یک روزنامه‌نگار فرانسوی به نام آنیک کوجیان، کتابی به نام “حرمسرای قذافی: داستان زنی جوان و سوء استفاده از قدرت در لیبی” نوشته که قرار است ماه سپتامبر سال جاری به انتشار درآید.

  این روزنامه‌نگار فرانسوی با ثریا که سال‌ها برده جنسی معمر قذافی بوده مصاحبه کرده است.ثریا تنها ۱۵ سال داشت که قذافی وی را در مدرسه‌اش ملاقات کرده و به عنوان برده جنسی انتخاب می‌کند. در آن زمان ثریا به عنوان دختری که قرار بود دسته گلی را به قذافی تقدیم کند انتخاب شده بود.

  وی اظهار داشت: شما نمی‌توانستید هیجان من را تصور کنید. من از نزدیک قذافی را می‌دیدم. صورت او از زمانی که من به دنیا آمده بودم برایم آشنا بود.

  زمانی که اولین بار قذافی ثریا را می‌بیند تنها با دست به سر وی می‌کشد اما این کار چندان بی‌معنی نبود. این نشانه‌ای بود مبنی بر اینکه این دختر ۱۵ ساله به عنوان برده جنسی قذافی انتخاب شده است. روز بعد سه تن از اعضای گارد زنان قذافی به خانه مادر ثریا می‌آیند و می‌گویند قذافی می‌خواهد دختر شما را ببیند. مادر وی با این درخواست با اکراه موافقت می‌کند چرا که می‌دانست چاره دیگری ندارد. پس از آن وی سوار بر خودرو شده و به چادری که قذافی در آن حضور داشت برده می‌شود.

  پس از آن ثریا تا زمان نابودی معمر قذافی به عنوان برده جنسی به اسارت در می‌آید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.