• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , مطالب برگزیده سایت » شجونی: احمدی نژاد را فراموش کنید
  کد خبر : 1829418

  شجونی: احمدی نژاد را فراموش کنید

  چه اهمیتی دارد که چه کار کرده است و کجا رفته یا نرفته؟یک ماه دیگر مهلت دولتش تمام می شود،باید احمدی نژاد را فراموش کنیم چون دیگر قابل اصلاح نیست و گمان نمی کنم بحث درباره کارهایش فایده ای داشته باشد.

  شجونی: احمدی نژاد را فراموش کنید Reviewed by Farnaz on Jul 9Rating:

  698745آخرین سفر احمدی نژاد به قم هم بدون دیدار با مراجع برگزار شد تا دولت دهم در شرایط دوره اش به پایان برسد که رابطه سردش با مرجعیت همچنان پابرجا ماند.

  جعفر شجونی که در گذشته یکی از حامیان جدی محمود احمدی نژاد بود با اشاره به اینکه کمتر از یک ماه دیگر احمدی نژاد کنار می رود؛ اظهار داشت: احمدی نژاد را فراموش کنید. چه اهمیتی دارد که چه کار کرده است و کجا رفته یا نرفته، یک ماه دیگر مهلت دولتش تمام می شود و به همین دلیل باید به گذشته کاری نداشته باشیم.

  وی افزود: احمدی نژاد با مراجع خوب نبود و به همین دلیل با آنها دیدار نمی کرد. انشاالله آقای روحانی که خودش روحانی است، ارتباط دولت با مراجع و روحانیت را احیاء کند. آقای احمدی نژاد کاری کرد که مراجع را دلخور کرد.

  این عضو جامعه روحانیت مبارز همچنین درباره علت فاصله دولت از مراجع گفت: بهتر است این سؤال از مشایی پرسیده شود که چرا در سالهایی که در دولت بود، حرفهایی می زد که همه را ناراحت و نگران می کرد، مخصوصا مراجع را.

  وی ادامه داد: انگار نه انگار که آقایان در نظامی اسلامی مسؤلیت داشتند. خدا را شکر که آقای روحانی چهره ای است که با روحانیت رابطه خوبی دارد و از این به بعد دولت با روحانیت رابطه خوبی خواهد داشت. به همین دلیل باید احمدی نژاد را فراموش کنیم چون دیگر قابل اصلاح نیست و گمان نمی کنم بحث درباره کارهایش فایده ای داشته باشد.

  شجونی در پایان اظهاراتش گفت: همه می دانند که آقای احمدی نژاد و اطرافیانش چه کارهایی انجام دادند و چه اشتباهاتی داشتند. امیدوارم رییس جمهور منتخب بتواند آبروی روحانیت را حفظ  کند. البته احمدی نژاد در 4 سال اول خوب بود، اما بعد از سال 88 گرفتار امثال مشایی، بقایی و جوانفکر شد و کار به جایی رسید که هیچ کدام از حامیانش را نتوانست راضی نگه دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • هدی

   چون به روحانیون اهمیت نداده درست ب شو نیست …. وای ….. وای………..

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.