• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » واکنش گمرک به واردات 144 دستگاه پورشه/ ورود خودروها با تقلب انجام شد
  کد خبر : 1829409

  واکنش گمرک به واردات 144 دستگاه پورشه/ ورود خودروها با تقلب انجام شد

  واکنش گمرک به واردات 144 دستگاه پورشه/ ورود خودروها با تقلب انجام شد Reviewed by Farnaz on Jul 9Rating: رئیس کل گمرک ایران با اعلام اینکه ورود 144 دستگاه پورشه به کشور به صورت تقلب صورت گرفته است، گفت: کل خودروهای پورشه‌ای که از جزیره ابوموسی وارد شده بیش از 38 خودرو نیست. به گزارش ایران…

  واکنش گمرک به واردات 144 دستگاه پورشه/ ورود خودروها با تقلب انجام شد Reviewed by Farnaz on Jul 9Rating:

  رئیس کل گمرک ایران با اعلام اینکه ورود 144 دستگاه پورشه به کشور به صورت تقلب صورت گرفته است، گفت: کل خودروهای پورشه‌ای که از جزیره ابوموسی وارد شده بیش از 38 خودرو نیست.

  به گزارش ایران ویج به نقل از مهر، عباس معمارنژاد در مورد ورود غیرقانونی 144 دستگاه خودرو پورشه به کشور و تشکیل پرونده بررسی این موضوع در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: ورود 144 دستگاه پورشه به کشور به صورت تقلب صورت گرفته است.

  معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: البته این موضوع یعنی تقلب فقط مشمول پورشه نیست و سایر کالاها و خودروهای مختلف را هم در بر می گیرد.

  وی با بیان اینکه کل پورشه ای که از جزیره ابوموسی وارد شده بیش از 38 دستگاه خودرو نیست، عنوان کرد: این در حالی است که براساس مجوز و مصوبه دولت ساکنین جزیره ابوموسی می توانند بدون پرداخت هیچگونه حقوق ورودی و عوارض، یک خودرو وارد کنند.

  رئیس کل گمرک ایران با طرح این مطلب که در مجوزها و مصوبات دولت هیچ اشاره به نوع خودرویی که این افراد وارد می کنند، نشده است، تصریح کرد: بر این اساس واردات این نوع خودرو طبق مصوبه دولت است و غیرقانونی نیست.

  فداحسین مالکی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز روز گذشته از تشکیل پرونده واردات غیرقانونی 144 دستگاه خودرو پورشه خبرداد و گفت: فردی در جزیره ابوموسی با کارت بازرگانی چند نفر اقدام به وارد کردن 144 دستگاه پورشه و پیش فروش آن به مردم کرده است که ما به دنبال آن هستیم تا جلوی ضرر و زیان مردم گرفته شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.