• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » احمدی‌نژاد اسطوره می‌ماند اگر…
  کد خبر : 1829123

  احمدی‌نژاد اسطوره می‌ماند اگر…

  اطرافیان همیشه مهمترین نقش را در دولت‌ها بازی می‌کنند و متاسفانه احمدی‌نژاد هم همان راهی را رفت که هاشمی و خاتمی رفتند؛ احمدی‌نژاد اسطوره می‌ماند اگر…

  احمدی‌نژاد اسطوره می‌ماند اگر...Reviewed by Farnaz on Jul 8Rating:

  احمدی نژاد اسطوره می ماند اگر….

  در فضای دورمانده از شعارهای ناب انقلاب اسلامی سال ۸۴ بود که محمود احمدی نژاد در میان ناباوری بسیاری ششمین رئیس جمهور تاریخ انقلاب اسلامی ایران شد.

  یکی از دلایل مهمی که چرا احمدی نژاد روی کار آمد را می توان در شعارها و گفتمانی که وی به عنوان نماد آن شناخته می شد جست وجو کرد. گفتمان ناب انقلاب اسلامی و شعارهایی همچون عدالت و ساده‌زیستی و از همه مهمتر پیروی از ولایت فقیه را می‌توان از دلایل اصلی روی کارآمدن احمدی‌نژاد دانست.

  در سال ۸۴ اصولگرایان و تمامی دوستداران انقلاب اسلامی از روی کارآمدن احمدی‌نژاد ارزیابی مثبتی داشتند و همراهی خود را با وی اعلام کردند اما چرا احمدی‌نژاد ابتدای کار دولت نهم با احمدی‌نژاد اواخر دولت دهم تفاوت دارد؟

  اطرافیان همیشه مهمترین نقش را در دولت‌ها بازی می‌کنند و متاسفانه احمدی نژاد هم همان راهی را رفت که هاشمی و خاتمی رفتند؛ احمدی نژاد اسطوره می ماند اگر تا آخر مشی ۸۴ خود را حفظ می کرد و احمدی نژاد اسطوره می ماند اگر ۱۱ روز خانه نشینی نداشت و احمدی نژاد اسطوره می ماند اگر….

  منبع: وبلاگ خبرنگار ولایت
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.