• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » جذب اعضای هیئت علمی از بیستم تیر آغاز می‌شود
  کد خبر : 1829034

  جذب اعضای هیئت علمی از بیستم تیر آغاز می‌شود

  جذب اعضای هیئت علمی از بیستم تیر آغاز می‌شود Reviewed by Aryan on Jul 8Rating: رییس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم گفت: هفتمین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم از پنجشنبه 20 تیر آغاز خواهد شد. به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، محمد رضا مردانی امروز در نشست خبری افزود: متقاضیان تا15مرداد…

  جذب اعضای هیئت علمی از بیستم تیر آغاز می‌شود Reviewed by Aryan on Jul 8Rating:

  هیئت علمی

  رییس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم گفت: هفتمین فراخوان جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم از پنجشنبه 20 تیر آغاز خواهد شد.

  به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، محمد رضا مردانی امروز در نشست خبری افزود: متقاضیان تا15مرداد فرصت دارند با مراجعه به سامانه اینترنتی جذب به نشانی www.jazb.msrt.ir ثبت نام کنند. وی تصریح کرد: درخواست ما از دانشگاه‌ها این است که اعلام نیازهای خود به هیئت علمی جدید را بر اساس هماهنگی با هیئت‌های امنای خود و معاونت آموزشی وزارت علوم تنظیم کنند.

  مردانی گفت: دانشگاه‌ها باید در ثبت نیازهای خود، مقطع، رشته و گرایش تحصیلی و تعداد هیئت علمی را به دقت تعیین و اعلام کنند تا داوطلبان بتوانند با آگاهی و اطلاع کامل از محل خدمت، نوع استخدام و دیگر شرایط مورد نظر، اولویت‌های سه گانه خود را انتخاب و در فرم‌های سامانه جذب ثبت کنند.

  رییس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، افزود: همزمان با ثبت‌نام داوطلبان و تعیین اولویت‌های انتخابی سه گانه آنها در سامانه جذب، سوابق تحصیلی فرد به دانشگاه مورد نظر منتقل می‌شود و دانشگاه‌ها نیز از20شهریور فرصت دارند به بررسی سوابق متقاضیان و تطبیق آن با شرایط اعلام شده اقدام و افراد واجد شرایط را برای مصاحبه دعوت کنند.

  وی تصریح کرد: کارگروه توانایی علمی که متشکل از رییس دانشکده، رییس گروه آموزشی و دو نفر از اعضای تخصصی گروه‌های مربوطه هستند مصاحبه داوطلبان را انجام دهند.به گفته مردانی، پس از ارزیابی صلاحیت‌های عمومی و گزینش و مصاحبه تخصصی، افراد براساس اولویت و امتیازهایی که به دست آورده‌اند برای سیر مراحل نهایی به هیئت مرکزی جذب وزارت علوم معرفی خواهند شد.

  رییس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم افزود: تعیین تکلیف اولیه متقاضیان جذب در دانشگاه‌ها باید در مدت یک ماه و حداکثر تا پایان مهر صورت گیرد و آخرین مهلت تعیین تکلیف نهایی این افراد نیز تا ترم بهمن92خواهد بود.وی با اشاره به ممنوعیت جذب اعضای جدید برای دانشگاه‌هایی که وضع متقاضیان قبلی را اعلام نکرده‌اند، افزود: دانشگاه‌هایی که وضع قطعی متقاضیان فراخوان‌های قبلی را اعلام نکرده‌اند اجازه جذب جدید ندارند.

  مردانی با بیان این که بیشتر دانشگاه‌ها وضع داوطلبان فراخوان‌های قبلی را مشخص کرده‌اند، به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که هنوز نظر قطعی خود را اعلام نکرده‌اند توصیه کرد از ایام تعطیلات تابستان برای بررسی و مختومه کردن پرونده متقاضیان بهره گیرند و نظر خود را به هیئت مرکزی جذب وزارت علوم ارسال کنند.

  رییس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم افزود: خوشبختانه هیچ محدودیتی برای جذب هیئت علمی در این مرکز نداریم اما دانشگاه‌ها باید با توجه به نسبت استاد به دانشجو و هرم اعضای هیئت علمی خود، اهداف تعیین شده در نقشه جامع علمی کشور و برنامه پنجم توسعه و همچنین ردیف‌هایی استخدامی که در اختیار دارند به اعلام نیازهای خود به جذب هیئت علمی جدید اقدام کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.