• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تشکر مجری «نود» از اصغر فرهادی در شبکه اجتماعی قابل استناد است یا تکذیب خواهد شد؟
  کد خبر : 1828927

  تشکر مجری «نود» از اصغر فرهادی در شبکه اجتماعی قابل استناد است یا تکذیب خواهد شد؟

  يکي از مصاديق جذاب پيوند ميان فوتبال و سينما اين روزها دوباره شکل گرفته است و جنبه عيني آن را مي توان در فيلم روي پرده «گذشته» مشاهده کرد.

  تشکر مجری «نود» از اصغر فرهادی در شبکه اجتماعی قابل استناد است یا تکذیب خواهد شد؟ Reviewed by Farnaz on Jul 7Rating:

  يکي از مصاديق جذاب پيوند ميان فوتبال و سينما اين روزها دوباره شکل گرفته است و جنبه عيني آن را مي توان در فيلم روي پرده «گذشته» مشاهده کرد. به موجب این گزارش، پس از چند بار ابراز ارادت عادل فردوسي‌پور در برنامه پرمخاطب «نود» به هنرهفتم از جمله دعوت از سروش صحت، حبيب رضايي و رامبد جوان درآخرين برنامه پيش از نوروز  91 تا اختصاص بخش‌هايي از برنامه به روز ملي سينما  و تبریک به اصغر فرهادی برای کسب جایزه اسکار، مي‌توان با قاطعيت اين مجري را جزو علاقه مندان حرفه اي فيلم و سينما دانست. به ويژه که او سال 88 مخاطب ويژه فيلم «درباره الي» در جشنواره فيلم فجر بود و دو سال پيش نيز به برج ميلاد رفت تا در کنار خبرنگاران و اصحاب رسانه، تماشاگر«جدايي نادر از سيمين» شود.

  عادل فردوسی پورحالا اصغر فرهادي نيز با تمهيد جالبي در فيلم جديدش به اين دلبستگي فردوسي پور واکنش مثبت نشان داده و به نوعي چهره سرشناس عرصه اجرا و گزارشگري را مشمول لطف خود قرار داده است. ماجرا از اين قرار است در سکانسي از فيلم «گذشته» کاراکتر احمد با بازي علي مصفا براي بازگرداندن دختر قهر کرده‌اش به منزل دوست خانوادگي شان شهريار (با بازي بابک کريمي) مي‌رود. در همين فصل شهريار مشغول تماشاي برنامه اي در تلويزيون است که با کمي دقت روي آن مي توان صداي عادل فردوسي پور را به خوبي تشخيص داد. صدايي که مربوط به يکي از بخش‌هاي برنامه نود است و به بازي تيم‌هاي فوتبال سپاهان و استقلال مي‌پردازد. البته فرهادي بازيرکي به گونه اي اين بخش را در فيلمش ترتيب داده که صرفاً صداي فردوسي پور شنيده شود و تصوير در پس زمينه چندان مشخص نباشد تا از اين راه، اهميت و جايگاه خاص فردوسي پور، فارغ از صداوسيما رابراي تماشاگرش روشن کند. شايد هم از اين راه خواسته زيرکانه گلايه‌مندي خود را از صداوسيما منعکس کند که در قبال اخبار دريافت جوايز و افتخارات فيلم‌هاي اخير اين کارگردان، موضوع انفعالي اتخاذ کرد. فرهادي درآثار خود ثابت کرده براي هر حرکت و نمايي طرح و ايده اي دارد و بي دليل چيزي را در فيلم‌هايش جاي نمي دهد. در سکانس مذکور هم وقتي يک کاراکتر در دل اروپا برنامه نود را مي‌بيند، يعني محبوبيت فردوسي پور خارج از مرزهاي ايران هم جريان دارد.

  اما بد نيست بدانيد به گزارش بانیفیلم اين حرکت فرهادي از چشم فردوسي پور پنهان نمانده و عادل در صفحه شخصي خود در فيسبوک خطاب به فرهادي نوشته که از او به خاطر پرداختن به چنين صحنه اي متشکر است.
  فردوسي پور با اين پيام تشکر و آرزوي موفقيت هم از فرهادي تقدير کرده و هم نشان داده فيلم کارگردان برجسته کشورمان را ديده است.

  سوال اینجاست که آیا تشکر مجری «نود» از اصغر فرهادی در شبکه اجتماعی قابل استناد است یا مثل اغلب اظهار نظرهای فیس بوکی چهره های مشهور بزودی تکذیب خواهد شد؟

  منبع: سینما ما
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.