• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » وزیر اسرائیلی: روحانی با غرب به توافق خواهد رسید/ او مانند احمدی نژاد غرب را نمی ترساند و خطر اینجاست
  کد خبر : 1828680

  وزیر اسرائیلی: روحانی با غرب به توافق خواهد رسید/ او مانند احمدی نژاد غرب را نمی ترساند و خطر اینجاست

  انچه مسلم است آن است که حسن روحانی رئیس جمهور جدید ایران استاد لفاظی و دیپلماسی است! او احتمالا با غرب به توافقاتی خواهد رسید تا همزمان هم برنامه هسته ای را ادامه دهد و هم از عمیق تر شدن تحریم ها و حمله نظامی جلوگیری کند.

  وزیر اسرائیلی: روحانی با غرب به توافق خواهد رسید/ او مانند احمدی نژاد غرب را نمی ترساند و خطر اینجاست Reviewed by Farnaz on Jul 7Rating:

  654651یووال استینتز وزیر امور استراتژیک اسرائیل و فرد نزدیک به بنیامین نتانیاهو در گفتگو با روزنامه فرانسوی فیگارو اظهار داشت: مسلم است که حسن روحانی رئیس جمهور جدید ایران استاد لفاظی و دیپلماسی است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از انتخاب، وی افزود: او احتمالا با غرب به توافقاتی خواهد رسید تا همزمان هم برنامه هسته ای را ادامه دهد و هم از عمیق تر شدن تحریم ها و حمله نظامی جلوگیری کند.

  وزیر امور استراتژیک اسرائیل با بیان اینکه مشخص نیست ایران در حال حرکت به سمت بهار یا زمستان است گفت: انچه مسلم است آن است که حسن روحانی رئیس جمهور جدید ایران استاد لفاظی و دیپلماسی است!

  یووال استینتز اضافه کرد: خطر آنجاست که برخلاف سخنان احمدی نژاد که همگان را می ترساند، روحانی غرب را نمی ترساند.

  وی ادامه داد: روحانی با شهرت خود به عنوان یک میانه رو؛ ابزار ایده ال ایران برای دستیابی به بمب اتم است.

  وزیر امور استراتژیک اسرائیل در بخش دیگری از این مصاحبه گفت: پیونگ یانگ آرزوی صدور انقلاب کره شمالی را به خارج از مرزها را ندارد و تنها بقای خود را می خواهد، اما تهران جاه طلبی های جهانی دارد.

  استینتز افزود: هدف ایران همیشه مشخص بوده است: آنها در پی توازن قدرت در جهان اسلام هستند.

  این فرد نزدیک به نتانیاهو بیان داشت: مسئله ی هسته ی ایران مسئله ای بزرگ و در عین حال مهمترین نگرانی اسرائیل است

  این وزیر اسرائیلی اظهار داشت: حل مسائل از سوریه گرفته تا مصر و لبنان و بی ثباتی منطقه ای برای ما دشوار است. اما ما باید اولویت ها را تعیین کنیم. هسته ی شدن احتمالی ایران فوق این مسائل است.

  وی ادامه داد: اگر چنین احتمالی روی دهد، در دنیای بسیار خطرناک تر از امروز زندگی خواهیم کرد. در حقیقت، یک ایران هسته ای معادل سی کره شمالی است.

  استینتز گفت:ما دیگر نمی توانیم از پس آغاز دور جدید گفتگوها بربیاییم، چراکه زمان نداریم و پیش از آن از خط قرمزها عبور می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.