• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » نظر تازه کامران دانشجو در مورد تفکیک جنسیتی
  کد خبر : 1828263

  نظر تازه کامران دانشجو در مورد تفکیک جنسیتی

  نظر تازه کامران دانشجو در مورد تفکیک جنسیتیReviewed by Aryan on Jul 4Rating: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به حضورش در کابینه دولت آینده، گفت: حضورم در کابینه دولت آینده را باید از رئیس جمهور منتخب سوال کنید. به گزارش مهر، کامران دانشجو، چهارشنبه شب در نشست خبری در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار…

  نظر تازه کامران دانشجو در مورد تفکیک جنسیتیReviewed by Aryan on Jul 4Rating:

  تفکیک جنسیتی

  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به حضورش در کابینه دولت آینده، گفت: حضورم در کابینه دولت آینده را باید از رئیس جمهور منتخب سوال کنید.

  به گزارش مهر، کامران دانشجو، چهارشنبه شب در نشست خبری در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: مواضع رئیس جمهور منتخب اعتدالی است و بر این اساس گمان می کنم در سایه دولت اعتدال و امید کشوری سرافراز و پیروز را خواهیم داشت.

   وی در خصوص تفکیک جنسیتی در دانشگاه ها بیان کرد: تفکیک جنسیتی یک بحث حاشیه‌ای است و فکر اجرای اصلی آن با من نبوده است.

   وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به جذب دانشجویان غیر ایرانی، یادآور شد: هم اکنون به دنبال راهکارهایی هستیم تا در آینده نزدیک هر دانشجویی از هر کجای دنیا بتواند در ایران تحصیل کند.

  وی ادامه داد: خوشبختانه دانشجویان غیر ایرانی بسیاری راغب به تحصیل در این کشور هستند و می خواهند مراتب علمی خود را در ایران افزایش دهند.

   دانشجو در خصوص کیفیت دانشگاه‌های جامع علمی و کاربردی، گفت: هم اکنون محتوای دروس در دانشگاه های علمی و کاربردی 70 درصد عملی و 30 درصد تئوری است که این امر نشان می دهد که کیفیت این دانشگاه ها مطلوب است

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.