• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » فروش مجدد محصولات ايران خودرو از شنبه
  کد خبر : 1828223

  فروش مجدد محصولات ايران خودرو از شنبه

  وي درباره روش پرداخت هزينه خريد قطعي خودروها گفت: متقاضيان با انتخاب نوع و قيمت خودرو، دغدغه اي از لحاظ نامشخص بودن قيمت خودرو تا زمان تحويل نخواهند داشت.

  فروش مجدد محصولات ايران خودرو از شنبه Reviewed by Farnaz on Jul 4Rating:

  مدير بازاريابي و فروش ايران خودرو گفت: مشتريان از روز شنبه مي توانند خودروهاي مورد نظر خود را به صورت قطعي خريداري کنند.

  عبداله بابايي در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تاکيد کرد: شرکت ايران خودرو براي تثبيت بازار و اطمينان به مردم مبني بر اين که تحريم ها هيچ آسيبي به روند توليد و قيمت نخواهد زد ، شرايطي فراهم کرده است تا مشتريان بتوانند هر محصولي را که مي خواهند، به صورت قطعي از طريق سايت ايران خودرو خريداري کنند.

  وي درباره روش پرداخت هزينه خريد قطعي خودروها گفت: متقاضيان با انتخاب نوع و قيمت خودرو، دغدغه اي از لحاظ نامشخص بودن قيمت خودرو تا زمان تحويل نخواهند داشت.

  بابايي افزود: خودروها با قيمت مشخص و با قيمت مصوب در سايت فروش گروه صنعتي ايران خودرو عرضه مي شود.

  بنابراين گزارش معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو پيش از نيز هر گونه اخباري مبني بر توليد مجدد خودرو پيكان را تكذيب و تاکيد کرده است: در حال توليد محصولات جديد با برند ملي در جهت کسب افتخار براي ايران اسلامي هستيم.

  بابايي تصريح کرده است: انتشار خبر دور جديد تحريم‌هاي آمريكا در قالب تحريم صنعت خودرو كشورمان، علاوه بر حدس و گمان، برخي را بر آن داشت تا خودي نشان دهند و در پوشش نظر كارشناسي سخناني بي‌پايه را بر زبان آورند كه با توجه به رشد صنعت خودرو در كشور، موجب وهن آن است.   

  وي افزود: توليد مجدد خودرو پيكان كه از سوي برخي مطرح شده و در رسانه‌ها انتشار يافته، خلاف واقعيت است كه نشان مي‌دهد، گويندگان آن هيچ شناختي از صنعت، به وي‍ژه صنعت خودرو كشور ندارند.

  بابايي گفت: اين عده چشم بر توسعه اين صنعت در كشور بسته‌اند و با ذهن جامانده در گذشته، به تحليل مسايل روز مي‌پردازند و متاسفانه حمله به صنعت خودرو را دستمايه كسب شهرت براي خود قرار مي دهند.  

  وي افزود: صنعت خودرو كشور، بوي‍ژه گروه صنعتي ايران خودرو در اين سال‌ها با توليد برندهاي ملي جديد اوضاع ديگرگونه‌اي يافته است كه در آن امكان توليد مجدد خودرو پيكان و بازگشت به آن وجود ندارد .

  معاون ايران خودرو در ادامه اعلام کرد: گروه صنعتي ايران خودرو با ورود دومين خودرو با برند ملي (رانا) به بازار در سال گذشته و همچنين توليد سومين خودرو با برند ملي(دنا) از سوي اين شركت و برنامه عرضه آن تا اواخر سال جاري ثابت كرده كه گام در مسيري بي‌بازگشت گذاشته است.

  بابايي گفت: صنعتگران در اين حوزه تلاش مي‌كنند محصولات خود را مبتني بر نيازهاي روزآمد شده بازار توليد كنند.

  وي افزود: ترديدي نيست كه محدوديت‌هاي اينگونه اگرچه بر سرعت توسعه و رشد توليد تاثيرگذار است و در حكم مانعي در اين مسير تلقي مي‌شود، اما هيچ‌گاه نتوانسته است اين چرخ را از حركت بازدارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.