• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عارف: اعضای کابینه باید همدل و همراه باشند
  کد خبر : 1827947

  عارف: اعضای کابینه باید همدل و همراه باشند

  عارف با بیان اینکه “دولت نباید احساس کند که فردی به او تحمیل می‌شود”، تاکید کرد: هماهنگی در کابینه نکته مهمی است و همه باید به هم اطمینان داشته باشند و اینطور نباشد افرادی که دور یک میز می‌نشینند نسبت به هم همدل و همراه نباشند.

  عارف: اعضای کابینه باید همدل و همراه باشند Reviewed by Farnaz on Jul 3Rating:

  محمدرضا عارف با اشاره به گفتمان اصلاح‌طلبی، اظهار کرد: گفتمان اصلاح‌طلبی، گفتمان انقلاب است که مردم از این تفکر استقبال و حمایت کردند.

  YujjbHJGYGVJsaبه گزارش ایسنا، این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با جمعی از اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد، با تشکر از حضور مردم در انتخابات، یادآور شد: مردم برخوردی اخلاقی را در انتخابات دیدند و احساس کردند که همه افراد به دنبال قدرت نیستند بلکه به دنبال نجات کشور و انجام مسئولیت هستند.

  وی با بیان اینکه “دولت نباید احساس کند که فردی به او تحمیل می‌شود”، تاکید کرد: هماهنگی در کابینه نکته مهمی است و همه باید به هم اطمینان داشته باشند و اینطور نباشد افرادی که دور یک میز می‌نشینند نسبت به هم همدل و همراه نباشند.

  عارف با اشاره به سرمایه اجتماعی شکل گرفته در جریان انتخابات گفت: سرمایه اجتماعی بالایی همراه با مطالبات به‌حقی شکل گرفته و اگر پاسخگو نباشیم در برابر نظام، انقلاب و تاریخ مسئول هستیم.

  معاون اول دولت اصلاحات با تاکید بر اینکه “احزاب معمولا در ایران از بالا به پایین شکل گرفته‌اند”، خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد حزبی از بالا به پایین داشته باشیم دستاوردی نخواهیم داشت. بنابراین برنامه ما این است که فرد محور نباشیم و با مشارکت و حضور نیروهای فعال برای حفظ این سرمایه اجتماعی برنامه‌ریزی کنیم و دلیل باید در استان‌ها نیروهای خود را حفظ کرده و با تعامل و مشورت با آنها تصمیم‌گیری کنیم.

  وی در پایان با اشاره به سکوت خود در سال‌های اخیر گفت: من به سکوت عادت کرده‌ام و در آن مقطع زمانی سکوت را به صلاح کشور می‌دانستم ولی به اعتقاد من در مقطع فعلی فضا عوض شده است و دیگر نمی‌توانند با اصلاحات برخوردی کنند.

  بر اساس این گزارش، جمعی از اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار از محمدرضا عارف خواستند تا از نیروهای اصلاح‌طلب شهرستان‌ها که به گفته آنها در هشت سال اخیر به نوعی در انزوا بودند استفاده شود.

  همچنین در این جلسه بحث‌هایی درباره حفظ حرمت اصلاح‌طلبان، برنامه‌ریزی برای آینده فعالیت سیاسی اصلاح‌طلبان و تشکیل حزبی فراگیر برای پیگیری مطالبات آنها مطرح شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.