• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » فرماندار تهران: افزایش 30درصدی کرایه‌های حمل‌و‌نقل عمومی تخلف است
  کد خبر : 1827882

  فرماندار تهران: افزایش 30درصدی کرایه‌های حمل‌و‌نقل عمومی تخلف است

  فرماندار تهران از تشکیل جلسه‌ای در هفته آینده خبر داد و گفت: جلسه مجددی را با شورای شهر خواهیم داشت تا در خصوص کرایه‌ها با شورای شهر این مورد را در بحث و بررسی قرار دهیم.

  فرماندار تهران: افزایش 30درصدی کرایه‌های حمل‌و‌نقل عمومی تخلف است Reviewed by Farnaz on Jul 3Rating:

  فرماندار تهران با بیان اینکه افزایش 30 درصدی نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی تخلف است، گفت: این افزایش قیمت‌ها را کارشناسی نمی‌دانیم و در جلسه هفته آینده با شورای شهر آن را بررسی می‌کنیم.

   

  thبه گزارش ایسنا، عیسی فرهادی در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی استان تهران درباره افزایش 30 درصدی نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی، گفت: ما افزایش فعلی قیمت‌ها را کارشناسی نمی‌دانیم و باید این نرخ‌ها بررسی کارشناسی شود.

   

  وی با بیان اینکه بارها تذکرات لازم را درباره این افزایش قیمت‌ها به شورای شهر داده‌ایم، افزود: این موضوع باید مورد بررسی مجدد شورای شهر قرار بگیرد، چون در مبلغ فعلی افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی نباید تخلف صورت بگیرد، اگرچه این افزایش فعلی قیمت تخلف است.

   

  فرهادی تصریح کرد: شورای شهر و تاکسیرانی باید نظارت کنند تا کرایه‌ها از قیمت فعلی افزایش پیدا نکند.

   

  فرماندار تهران از تشکیل جلسه‌ای در هفته آینده خبر داد و گفت: جلسه مجددی را با شورای شهر خواهیم داشت تا در خصوص کرایه‌ها با شورای شهر این مورد را در بحث و بررسی قرار دهیم.

   

  وی تاکید کرد: در این جلسه موضوع تخلف رانندگان و افزایش 30 درصدی کرایه‌های حمل و نقل مورد بررسی قرار می‌گیرد و قطعا جلوی افزایش غیرمعقول کرایه‌ها را خواهیم گرفت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.