• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » اولین پخش اذان از تلویزیون بریتانیا
  کد خبر : 1827878

  اولین پخش اذان از تلویزیون بریتانیا

  اولین پخش اذان از تلویزیون بریتانیا Reviewed by Farnaz on Jul 3Rating: برای نخستین بار در بریتانیا، یک شبکه تلویزیونی عمومی این کشور اذان پخش می کند. به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فرانسه، شبکه چهار تلویزیون بریتانیا قصد دارد در ماه رمضان، در زمان اذان، برنامه های عادی خود را قطع کند…

  اولین پخش اذان از تلویزیون بریتانیا Reviewed by Farnaz on Jul 3Rating:

  برای نخستین بار در بریتانیا، یک شبکه تلویزیونی عمومی این کشور اذان پخش می کند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فرانسه، شبکه چهار تلویزیون بریتانیا قصد دارد در ماه رمضان، در زمان اذان، برنامه های عادی خود را قطع کند و اذان را به مدت سه دقیقه به طور مستقیم پخش کند.

   این خبر در حالی منتشر می شود که بریتانیا شاهد ناآرامی ها و تنش هایی به دنبال قتل یک نظامی این کشور در خیابان توسط دو تازه مسلمان تندرو و با انگیزه حمایت از مسلمانان است.

  در بریتانیا با جمعیت 62 میلیون نفری، 2 میلیون مسلمان زندگی می کند.

  سایت این شبکه تلویزیونی در اینترنت هم در هنگام اذان، صدای اذان را پخش می کند. این شبکه همچنین برنامه هایی درباره ماه رمضان پخش خواهد کرد.

  “رالف لی” رئیس برنامه های شبکه چهار تلویزیون بریتانیا هم گفت: اذان، دعوت از مسلمان برای انجام عبادت آرامش بخش است. امیدواریم با پخش اذان، دیگر بینندگان را نیز متوجه این موضوع بکنیم که چنین چیزی در حال روی دادن است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.